Łukasz Górski Kancelaria notarialna

Usługi notarialne

Doradztwo prawne
ul. Erazma Ciołka 13/100, 01-445 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Łukasz Górski Kancelaria notarialna

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Łukasz Górski i jestem notariuszem. Od 2015 roku prowadzę własną kancelarię notarialną w Warszawie.
Produkty i usługi
Oferta prowadzonej przeze mnie kancelarii notarialnej to przede wszystkim sporządzanie aktów notarialnych. W ramach świadczonych usług zajmuję się również przechowywaniem pieniędzy oraz dokumentów. Realizuję też inne czynności notarialne, którym strony chcą albo powinny nadać formę notarialną. W czasie dokonywania czynności dbam o odpowiednie zabezpieczenie praw, a także interesów stron i innych osób, dla których dana czynność może powodować skutki prawne.

Ponadto jako notariusz udzielam wyjaśnień związanych z dokonywanymi czynnościami. Akty i wszelkie dokumenty sporządzam w przejrzysty, zrozumiały sposób.
Dodatkowo sporządzam umowy obrotu nieruchomościami, takie jak:
- umowy zamiany,
- umowy sprzedaży,
- umowy darowizny,
- umowy dożywocia,
- umowy deweloperskie,
- umowy o zniesienie współwłasności,
- umowy o sposobie korzystania z nieruchomości wspólnych,
- umowy o ustanowienie odrębności własności lokali.

Jeśli chodzi o czynności dotyczące prawa spadkowego to sporządzam przede wszystkim akty poświadczenia dziedziczenia, testamenty i umowy o dział spadku.

Dodatkowo zajmuję się sporządzaniem umów małżeńskich, w tym ograniczających albo rozszerzających wspólność majątkową. Jest również możliwość sporządzenia umowy, która wprowadzi rozdzielność majątkową z wyrównaniem dorobków.

W skład mojej oferty wchodzi sporządzanie poświadczeń, w tym poświadczeń zgodności odpisu albo wyciągu z okazanym dokumentem czy własnoręczności podpisu. Natomiast spółkom zapewniam pomoc przy sporządzaniu aktów założycielskich, umów spółek i umów sprzedaży udział w spółkach z o.o.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń