Akces Andrzej Wysocki

Transport mebli, pianin, antyków i urządzeń elektrycznych

Przeprowadzki
ul. Górczewska 122A/20, 01-460 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Akces Andrzej Wysocki

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Akces znajduje się w Warszawie, ale przedsiębiorstwo świadczy usługi na terenie całej Polski. Zajmuje się przeprowadzkami, które oferuje właścicielom obiektów mieszkalnych i firm oraz instytucjom. Prowadzi działalność od 2014 roku, a właścicielem firmy jest Andrzej Wysocki.
Produkty i usługi
Szybkie, bezpieczne i konkurencyjne cenowo przeprowadzki to podstawa oferty przygotowanej przez firmę Akces. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników i inwestuje w samochody, dzięki czemu jest w stanie pakować, znosić, przewozić oraz wnosić i rozpakowywać kartony i większe przedmioty. Na czas transportu ładunki są profesjonalnie zabezpieczane, a ponadto firma oferuje ubezpieczenia. Jest w stanie kompleksowo wykonać przeprowadzki mieszkań, domów, biur, firm i bibliotek. Oferta firmy Akces obejmuje:
-transport mebli,
-transport antyków,
-transport urządzeń RTv,
-transport urządzeń AGD,
-transport elementów szklanych,
-transport sprzętu biurowego,
-transport pianin.

Meble mogą zostać przewiezione do magazynu i oczekiwać tam przez krótki albo dłuższy czas na decyzję co do miejsca transportu. Akces podejmuje się też czyszczenia piwnic, strychów i mieszkań z niepotrzebnych sprzętów.

Więcej informacji o ofercie przygotowanej przez Akces znajduje się na stronie internetowej, ale można także zadzwonić albo napisać e-maila z pytaniami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe