Gumocar - Wulkanizacja, Klimatyzacja

Naprawa, wymiana i sprzedaż ogumienia klasy premium, średniej i ekonomicznej

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Górczewska 155, 01-459 Warszawa Wola, mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 8:00 - 19:00
Niedziela 10:00 - 16:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gumocar - Wulkanizacja, Klimatyzacja

Informacje

Opis działalności
Gwarantujemy najwyższą jakość 7 dni w tygodniu. Wulkanizacja, klimatyzacja, akumulatory to nasza specjalność. Zakład znajduje się w Warszawie, na Woli. Działamy od 2013 roku realizując usługi na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Jeśli szukają Państwo zakładu wulkanizacyjnego w stolicy, to najlepszym wyborem jest nasz Gumocar. W zakładzie zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają do swojej dyspozycji sprzęt do demontażu, łatania i montażu ogumienia samochodów osobowych i dostawczych. Właścicielom firm proponujemy też usługę mobilnego serwisu. Na wezwanie możemy przyjechać, zmieniać albo naprawić oponę i zamontować ją w odpowiedni sposób. Serwis jaki oferujemy obejmuje klasyczne opony, opony run on flat, a także opony 4x4. W Gumocar poza samą naprawą opon służymy też sezonową zamianą ogumienia i jego przechowywaniem w doskonałych warunkach oraz takimi usługami jak:

-pompowanie opon azotem
-prostowanie felg stalowych
-prostowanie felg aluminiowych
-malowanie felg

Naszym klientom proponujemy również zakup nowych opon renomowanych marek albo kupno opon używanych, choć z mało zużytym bieżnikiem. Pozyskujemy je z Niemiec. W naszej ofercie znajdują się opony różnych klas, w tym klasy ekonomicznej, klasy średniej i klasy premium.

Poza wymienionymi usługami służymy też wymianą i sprzedażą akumulatorów oraz serwisem klimatyzacji. W instalacji tego typu wymieniamy uszkodzone elementy, odgrzybiamy ją i ozonujemy, a także nabijamy czynnikiem chłodniczym.

Oferta usług oraz sprzedawanych opon przygotowana przez nas jest szeroka, a najlepszym sposobem na jej pełne poznanie jest odwiedzenie naszego zakładu wulkanizacyjnego Gumocar. Można również wejść na naszą stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe