Ośrodek Terapeutyczno-Edukcyjny Mater Pater Marlena Trąbińska-Haduch

Pomoc psychologa i psychoterapeuty

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Górczewska 224/81, 01-460 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ośrodek Terapeutyczno-Edukcyjny Mater Pater Marlena Trąbińska-Haduch

Informacje

Opis działalności
Mater Pater Ośrodek Terapeutyczno-Edukacyjny znajduje się w Warszawie, a zarządzany jest przez absolwentkę Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Marlenę Trąbińską-Haduch. Ośrodek działa od 2006 roku. Jesteśmy grupą psychologów i psychoterapeutów, którzy łączą swoje siły w pomocy rodzinom, dzieciom i osobom indywidualnym. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Dbanie o swoje zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, jak dbanie o kondycję i zdrowie fizyczne. Kiedy dopada nas przeziębienie lub poważna choroba zazwyczaj od razu udajemy się do lekarza. Nie inaczej powinno być w przypadku, kiedy dopadnie nas złe samopoczucie, z którym nie potrafimy sobie poradzić. Każdy z nas przechodzi w swoim życiu lepsze i gorsze chwile. Niektóre sytuacje wymagają pomocy specjalisty. Przemoc w rodzinie, śmierć bliskiej osoby, rozpad małżeństwa, poronienie, utrata pracy i wiele innych zdarzeń może być dla nas traumatycznym przeżyciem.

Ośrodek Terapeutyczno-Edukacyjny Mater Pater oferuje pomóc specjalistów na każdym etapie Państwa życia. Staramy się zrobić wszystko, aby każdy członek rodziny mógł otrzymać od nas pomoc. Nasza oferta jest więc skierowana do osób dorosłych, rodziców, młodzieży i najmłodszych dzieci.

Nasz ośrodek realizuje program taki jak:
- konsultacje psychologiczne,
- psychoterapia indywidualna,
- psychoterapia dla par i małżeństw,
- psychoterapia rodzin,
- poradnictwo wychowawcze,
- aktywny trening komunikacji,
- diagnoza gotowości w szkole,
- warsztaty dla rodziców.

Prowadzimy również wizyty domowe dla rodziców, którzy mają problemy z prawidłową komunikacją z dzieckiem, lub postrzegają jego zachowanie jako nieakceptowane społecznie.
W Mater Pater psycholodzy pomagają dzieciom w wieku przedszkolnym, gimnazjalnym i licealnym, a także młodym dorosłym.

Dla dorosłych i rodzin przewidujemy pomoc w kryzysowych momentach ich życia. Prowadzimy terapie dla rodzin rekonstruowanych i adopcyjnych. Pomagamy także pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby lub niemożnością zajścia w ciąże. Leczymy depresje, nerwice i lęki.

Wszyscy nasi psycholodzy traktują pacjentów z należytą kulturą i taktem. Nie oceniamy, lecz staramy się zrozumieć, postawić prawidłową diagnozę i dobrać odpowiedni rodzaj leczenia.

Zapraszamy do Ośrodka Terapeutyczno-Edukacyjnego Mater Pater w Warszawie. Więcej informacji na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

DDA,