Kancelaria Notarialna Notariusz Iwona Mieloch

Nieruchomości
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa Wola, mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 378 85 80
223788580
mieloch@notariusz-kancelaria.waw.pl
223788582
223788584
501125466
Adres korespondencyjny
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa Wola, mazowieckie

Informacje

O nas
Kancelaria Notarialna notariusz Iwony Mieloch oferuje swoim Klientom szeroki zakres czynności notarialnych, wykonywanych w przyjaznej atmosferze.

Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa Notariusz, aplikanci notarialni, a także pracownicy administracyjni Kancelarii Notarialnej.

Kancelaria Notarialna mieści się na parterze biurowca Concept Tower przy ulicy Grzybowskiej 87 w Warszawie, przy skrzyżowaniu ulic Grzybowska i Karolkowa.

Notariusz Iwona Mieloch posiada wieloletnie doświadczenie w pracy notariusza, które nabyła w renomowanych warszawskich kancelariach notarialnych.

W działaniu wykazuje sięempatią i zrozumieniem, które są szczególnie cenione przez Klientów. Umiejętność analitycznego myślenia, a także dostrzegania konsekwencji działań Klientów przyczyniają się do zaufania, jakim darzą ją Klienci.

Szerokie, nieustannie powiększające się grono stałych Klientów Kancelarii Notarialnej Notariusz Iwony Mieloch jest tego najlepszą wizytówką.

Misją Notariusza Iwony Mieloch jest rzetelna obsługa każdego klienta, celem - jego zadowolenie, bezpieczeństwo transakcji i jej terminowość.

Lokalizacja
Kancelaria Notarialna znajduje się na parterze biurowca Concept Tower przy ulicy Grzybowskiej 87 w Warszawie, przy skrzyżowaniu ulicy Grzybowskiej i ulicy Karolkowej,do której bezpośrednie wejście od ulicy Grzybowskiej dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kancelaria dysponuje miejscami parkingowymi w garażu podziemnym budynku jak również zaprasza do skorzystania z płatnego parkingu strzeżonego w bezpośrednim sąsiedztwie Kancelarii.
Usytuowanie Kancelarii Notarialnej notariusz Iwony Mieloch w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych Warszawy - ulicy Grzybowskiej i Towarowej umożliwia przyjazne dotarcie do Kancelarii nie tylko własnymi środkami komunikacji, ale i komunikacją miejską, zarówno tramwajem, autobusem i już wkrótce metrem (stacja Rondo Daszyńskiego).
Opis działalności
Kancelaria Notarialna Notariusz Iwony Mieloch oferuje swoim Klientom szeroki zakres czynności notarialnych, wykonywanych w przyjaznej atmosferze. W swojej pracy łączy wiedzę z profesjonalizmem.
Produkty i usługi
W katalogu czynności notarialnych należy wyróżnić:
- sporządzanie aktów notarialnych,
- sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia,
- sporządzanie poświadczeń (podpisu, daty pewnej),
- doręczanie oświadczeń,
- spisywanie protokołów,
- sporządzanie protestów weksli i czeków,
- przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy, papierów wartościowych, danych na informatycznych nośnikach danych,
- sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów,
- sporządzanie innych czynności zgodnie z art. 79 Ustawy Prawo o notariacie.

Istnieje możliwość dokonania czynności notarialnych w dogodnych dla Państwa terminach, po uprzednim jego uzgodnieniu.

Celem umówienia czynności poza godzinami pracy Kancelarii Notarialnej prosimy o kontakt.

Zapraszamy Państwa do kontaktu osobistego, telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń