Mieloch Iwona Kancelaria Notarialna

Sporządzanie aktów notarialnych

Nieruchomości
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa Wola, mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mieloch Iwona Kancelaria Notarialna

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Notarialna powstała w 2014 roku. Zajmuje się obsługą w zakresie nieruchomości. Siedziba działalności mieści się w Warszawie. Właścicielką jest Iwona Mieloch.
Produkty i usługi
Podczas sprzedaży domu, mieszkania czy działki bez wątpienia warto skorzystać z pomocy specjalisty, który pomoże nam w załatwieniu wszelkich formalności oraz zadba o to, aby transakcja przebiegała zgodnie z prawem. Kancelaria Notarialna Iwony Mieloch zajmuje się kompleksowym doradztwem notarialnym w zakresie nieruchomości. Do podstawowych czynności wykonywanych przez notariuszy wchodzi przede wszystkim sporządzanie aktów notarialnych. Biuro zajmuje się kupno-sprzedażą mieszkań i działek oraz zamianą lokali mieszkalnych. Prowadzą także działania związane z umową developerską.

Pośrednictwo notarialne obejmuje rozpoznanie indywidualnych potrzeb Klienta, prezentacje nieruchomości, udział w negocjacjach oraz pomoc przy dokonywaniu czynności organizacyjnych, transakcji i gromadzeniu dokumentacji. Notariusz składa wnioski o wpis do księgi wieczystej, a także pobrania i wpłaty opłat sądowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń