Z.E.E.M.System Sp. z o.o.

Sprzedaż produktów do wyrobu mydeł i świec.

Produkcja kosmetyków
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa Wola, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
739 039 451
Adres korespondencyjny
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa Wola, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
W naszym sklepie sprzedajemy produkty do samodzielnego wykonywania mydeł. Ręcznie zrobione mydła mogą stanowić oryginalny prezent na każdą okazję. Wykonanie takiego mydła może być też wspaniałą zabawą dla najmłodszych. Wykonać można mydła o różnych kształtach, zapachach i kolorach.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajdują się:

• formy silikonowe
• formy plastikowe
• bazy do mydeł
• stemple do mydeł
• aromaty
• barwniki

Ponadto oferujemy dla osób poczatkujących mini zestaw "zrób mydełko". Taki komplet zawiera bazę, barwnik i formę. Jeśli ręcznie robione mydełko ozdobne ma stanowić upominek, należy także zadbać o jego opakowanie. Dlatego też, proponujemy Państwu torebki, naklejki, pudełka i taśmy. Wszystko to w różnych wariantach kolorystycznych.

Dodatkowo dysponujemy różnego rodzaju produktami naturalnymi jak błota, glinki czy oleje. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się rafinowane i nierafinowane masła shea, które wykorzystywane są do pielęgnacji ciała i włosów.

Uzupełnieniem naszej oferty stanowią produkty do domowego wyroby świec. Sprzedajemy knoty, wosk i barwniki. Mamy także wiele dodatków, są to brokaty, suszone kwiaty i zioła, czy też kryształki.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kuba
Gorąco polecam