Polskie Centrum Opieki Domowej Sp. z o.o.

Centrum oferuje opiekę prywatną nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi

Zakłady opiekuńczo-lecznicze
ul. Grzybowska 87 VII p., 02-722 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Polskie Centrum Opieki Domowej Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Polskie Centrum Opieki Domowej działa na rynku jako zakład opiekuńczo-leczniczy już od 2015 roku. Przez ten czas miał on szansę zdobyć zaufanie wielu seniorów i seniorek oraz ich rodzin. Posiadamy placówkę w Warszawie. Kadra zaprasza do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Polskie Centrum Opieki Domowej już od pół dekady zajmuje się działalnością z zakresu opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. Od samych początków najwyższym priorytetem firmy zawsze był komfort i poczucie bezpieczeństwa podopiecznych. Dba o to doświadczona kadra, oferując takie usługi jak między innymi pomoc w czynnościach codziennych i zabiegach higienicznych. Pomagają oni również w realizacji zaleceń medycznych otrzymanych od lekarza prowadzącego. Są to na przykład nadzór i pomoc w pomiarach medycznych, czy też w przyjmowaniu leków podczas dyżurów opiekunów.

Nasza kadra zdaje sobie sprawę, jak ważny jest ruch. Pomaga on utrzymać nie tylko zdrowe ciało, ale i zdrowego ducha. Z tego powodu ważną częścią oferty dla naszych podopiecznych są aktywizacja intelektualna, aktywizacja fizyczna i aktywizacja społeczna.

W Polskim Centrum Opieki Domowej świadczone są usługi opiekuńcze w takich trybach jak:

- opieka 24-godzinna,
- opieka dzienna,
- opieka na życzenie,
- opieka godzinowa,
- opieka nocna,
- a także usługi dodatkowe dla podopiecznych.

Centrum gwarantuje najlepszą jakość i atrakcyjne ceny usług dla Podopiecznych PCOD.

Pracownicy zapraszają serdecznie do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Centrum. Można tam znaleźć więcej szczegółowych informacji na temat oferty. W razie jakichkolwiek pytań Kadra zachęca również do kontaktu - doświadczeni pracownicy z chęcią na nie odpowiedzą.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń