Roboty Budowlano-Drogowe mgr inż. Bogdan Błaszczak

Układanie chodników, parkingów oraz podjazdów

Brukarstwo
ul. Jana Olbrachta 58/133, 01-111 Warszawa Wola, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
601 313 118
Roboty Budowlano-Drogowe mgr inż. Bogdan Błaszczak

Informacje

Opis działalności
Firma Roboty Budowlano-Drogowe, której właścicielem jest Bogdan Błaszczak, działa na rynku od 1987 roku. Nasza firma działa głównie na terenie Warszawy oraz jej okolic. Zajmujemy się pracami brukarskimi oraz robotami ziemnymi współpracując z administracjami osiedli mieszkaniowych, firmami deweloperskimi oraz Klientami indywidualnymi.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest układanie kostki brukowej. Wykonujemy również prace na innych materiałach, jakimi są między innymi płyty betonowe lub kamienne, kamień polny oraz kruszywa łamane. Zajmujemy się również przygotowaniem terenu do układania kostki.

W naszej szerokiej ofercie znajduje się między innymi:

- układanie chodników,
- układanie podjazdów,
- układanie dróg,
- układanie parkingów,
- układanie ścieżek.

W naszej ofercie można również znaleźć odwadnianie terenu, drenaże, a także wykonywanie studni i kanalizacji deszczowej. To kolejnych zadań wykonywanych przez brukarzy pracujących w naszej firmie należy budowa elementów malej architekry, czyli budowa schodów terenowych lub tarasów.

Aby w ogrodzie poza pięknymi ścieżkami pojawiły się również rośliny, przygotujemy również teren pod trawę i inne rośliny. Zajmujemy się również porządkowaniem i zagospodarowaniem terenów zielonych. Co więcej, dzięki wieloletniej obecności w branży jesteśmy w stanie wykonać nawieszanie dachów zielonych.

Współpraca z Klientem rozpoczyna się od konsultacji i ustalenia szczegółów. Wspólnie uzgadniamy kwestie dotyczące formy naszej współpracy i technicznych zagadnień związanychz wykonaniem zleconego projektu. Zawsze chętnie doradzamy najlepsze rozwiązania, pomagamy dobrać odpowiednie materiały.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Roboty Budowlano-Drogowe z Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Piotr
ok!!!!!!!!!!!

Słowa kluczowe