Expert Zbigniew Chęciński

Ogrody zimowe, zabudowy dachów, przeszklone werandy i loggie

Konstrukcje aluminiowe
ul. Krysta 3/89, 01-112 Warszawa Wola, mazowieckie
(13 reviews) napisz opinię
Expert Zbigniew Chęciński
ul. Krysta 3/89, 01-112 Warszawa Wola, mazowieckie
Telefon
Expert Zbigniew Chęciński

Informacje

Opis działalności firmy Expert Zbigniew Chęciński w Warszawa
Firmę Expert założyliśmy w 1992 roku na terenie Warszawy. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz budową ogrodów zimowych. W naszej ofercie znajdują się także oranżerie i przeszklone werandy. Zamówienia realizujemy również w okresie zimowym. Klienci mogą konsultować z nami szczegóły projektu na każdym etapie wykonawstwa. Zapewniamy krótki termin budowy ogrodu. Działamy pod kierownictwem Zbigniewa Chęcińskiego.
Produkty i usługi
Całoroczny ogród zimowy daje nam możliwość bliższego obcowania z naturą, powiększenia powierzchni naszego lokalu oraz wpuszczenia do niego większej ilości światła. Nowoczesne systemy okienne pozwalają nam dopasować wszystkie potrzebne parametry do upraw, jakie chcemy umieścić w naszym ogrodzie. Jako doświadczona kadra firmy Expert naszym klientom zapewniamy pełen zakres usług, od projektowania, po dobór niezbędnych materiałów oraz wykonawstwo. Korzystamy z nowoczesnych systemów przeszklonych, projektując zimowe ogrody, zabudowy dachów, werandy lub loggie.

W naszej ofercie znaleźć można:
- ogrody zimowe całoroczne,
- ogrody zimowe sezonowe (deszczochronne i wiatrochłonne),
- ogrody energooszczędne,
- ogrody zimowe pasywne,
- oranżerie.

Podczas realizacji projektów wykorzystujemy jedynie profile aluminiowe. Systemy są dopasowane do wymagań użytkownika. Przy wyborze systemu należy wziąć pod uwagę jego parametry izolacyjne, trwałość, a także wrażenie wizualne. Właściwą izolację termiczną zapewniają nam systemy posiadające szerokie i wielokomorowe przegrody termiczne np. marki Aluprof W86 ST. Kolejnym innowacyjnym modelem jest system stworzony do ogrodów pasywnych i energooszczędnych - Aluprof MB 86 AERO. Dzięki temu nawet przy bardzo niskich temperaturach na zewnątrz, w ogrodzie panuje stała temperatura.

Ważna jest także estetyka profili aluminiowych. Oferujemy sprzedaż w niemal wszystkich kolorach z palety RAL oraz palety DEKORAL, która zawiera kolory drewnopodobne. Profile można malować proszkowo w celu zwiększenia wytrzymałości.

Przy doborze oszklenia dachów oferujemy szyby bezpieczne, które chronią pomieszczenie przed odpryskami szkła w razie stłuczenia. Udostępniamy także hartowane szyby dachowe i szyby dwukomorowe posiadające współczynnik przenikania ciepła Ug=0,5 W/m2K.

Nasza firma przyjmuje zlecenia na najbardziej oryginalne projekty. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Dodatkowe informacje o ofercie znajdują się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Expert Zbigniew Chęciński z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(13 reviews) napisz opinię
L
Lena
Wykonali dla mnie przeszklenie werandy. Wszyscy mi teraz zazdroszczą!
L
Laura
Przystępne ceny ogrodów zimowych. Taniej nigdzie nie znalazłam.
O
Olola223
Uwielbiam rośliny, a w ogrodzie zimowym mam ich wiele. Dobrze, że zdecydowałam się na zamówienie tej konstrukcji.
K
Kicius867
Własna oranżeria to jest to! Dzięki firmie Expert mogę się nią cieszyć.
Ł
Łukasz
Budują piękne ogrody zimowe. Warto zamawiać takie konstrukcje.
K
kris1967
Taras bez zadaszenia nie nadaje się do użytkowania poza słonecznymi dniami, co praktycznie zawęża czas jego użytkowania do wiosny i lata. Ja postanowiłem to zmienić i zamówiłem w firmie Expert zaprojektowanie i montaż zabudowy ze szkła. Składa się z wytrzymałych ścian szklanych, szklanego dachu i profili aluminiowych. Spełnia w 100% moje oczekiwania.
G
Gośka
Ogród zimowy to było moje marzenie, od kiedy kupiliśmy z mężem dom jednorodzinny. Musiało poczekać kilka lat ze względu na zbieranie funduszy, ale niedawno podliczyłam środki i postanowiłam zamówić w firmie Expert odpowiednią konstrukcję. Ogród zimowy, który wykonali, jest z profili aluminiowych i ma duże przeszklenia. Wyposażony jest w pasywne okna i drzwi zewnętrzne, więc można go łatwo ogrzać. W krótkim czasie stał się moim ulubionym pomieszczeniem w domu. Tutaj najlepiej wypoczywam.
A
Aleksander
Doskonale mi się z nimi współpracowało. Wzięli pod uwagę wszystkie moje pomysły i sugestie. Ogród odpowiada moim wymaganiom.
E
Ewa
W krótkim terminie zrealizowali projekt na ogród całoroczny. Bardzo podoba mi się jego konstrukcja. Jest lekka, ale jednocześnie solidna. Polecam.
J
Julietta
Mają doświadczenie w swoim fachu. Ogród, który dla mnie zaprojektowali jest odporny na każdą temperaturę na zewnątrz. Ma także bardzo bezpieczne szyby dachowe.
O
Ola
Potrafią zaprojektować cudowny ogród zimowy, który rozkwita przez cały rok. Zapewnili mi dostawę wszystkich komponentów. Zadbali o dopasowanie odpowiednich profili okiennych. W ogrodzie temperatura utrzymuje się taka sama przez cały rok, pomimo zimna na zewnątrz.
I
Ilakowicz54
Polecam tę firmę. Na czas zrealizowali spory projekt na ogród zimowy dla naszej restauracji. Wszystko zgrywa się z nowoczesnym budownictwem. Szkło jest hartowane i bezpieczne, więc w razie stłuczenia jego odłamki nie pokruszą się i nie będą stanowiły zagrożenia. Idealne rozwiązane dla tego typu obiektu.
G
Gabriela
Ta firma stworzyła dla mnie cudowny ogród zimowy,który jest całkowicie dostosowany do moich potrzeb! Uważam, że jego kubatura jest idealnie zgrana z całym domem jednorodzinnym. Przez duże szyby wpada sporo światła, jednak pomimo sporego przeszklenia w ogrodzie nie jest zimno! Profile dobrze zatrzymują ciepło i są naprawdę solidne.