Expert Zbigniew Chęciński

Ogrody zimowe, zabudowy dachów, przeszklone werandy i loggii

Konstrukcje aluminiowe
ul. Krysta 3/89, 01-112 Warszawa Wola, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Expert Zbigniew Chęciński

Informacje

Opis działalności
Firmę Expert założyliśmy w 1992 roku na terenie Warszawy. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz budową ogrodów zimowych. W naszej ofercie znajdują się także oranżerie i przeszklone werandy. Zamówienia realizujemy również w okresie zimowym. Klienci mogą konsultować z nami szczegóły projektu na każdym etapie wykonawstwa. Zapewniamy krótki termin budowy ogrodu. Działamy pod kierownictwem Zbigniewa Chęcińskiego. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Całoroczny ogród zimowy daje nam możliwość bliższego obcowania z naturą, powiększenia powierzchni naszego lokalu oraz wpuszczenia do niego większej ilości światła. Nowoczesne systemy okienne pozwalają nam dopasować wszystkie potrzebne parametry do upraw, jakie chcemy umieścić w naszym ogrodzie. Jako doświadczona kadra firmy Expert naszym Klientom zapewniamy pełen zakres usług, od projektowania, po dobór niezbędnych materiałów oraz wykonawstwo. Korzystamy z nowoczesnych systemów przeszklonych, projektując zimowe ogrody, zabudowy dachów, werandy lub loggi.

W naszej ofercie znaleźć można:
- ogrody zimowe całoroczne,
- ogrody zimowe sezonowe (deszczochronne i wiatrochłonne),
- ogrody energooszczędne,
- ogrody zimowe pasywne,
- oranżerie.

Podczas realizacji projektów wykorzystujemy jedynie profile aluminiowe. Systemy są dopasowane do wymagań użytkownika. Przy wyborze systemu należy wziąć pod uwagę jego parametry izolacyjne, trwałość, a także wrażenie wizualne. Właściwą izolację termiczną zapewniają namsystemy posiadające szerokie i wielokomorowe przegrody termiczne np. marki Aluprof W86 ST. Kolejnym innowacyjnym modelem jest system stworzony do ogrodów pasywnych i energooszczędnych - Aluprof MB 86 AERO. Dzięki temu nawet przy bardzo niskich temperaturach na zewnątrz, w ogrodzie panuje stała temperatura.

Ważna jest także estetyka profili aluminiowych. Oferujemy sprzedaż w niemal wszystkich kolorach z palety RAL oraz palety DEKORAL, która zawiera kolory drewnopodobne. Profile można malować proszkowo w celu zwiększenia wytrzymałości.

Przy doborze oszklenia dachów oferujemy szyby bezpieczne, które chronią pomieszczenie przed odpryskami szkła w razie stłuczenia. Udostępniamy także hartowane szyby dachowe i szyby dwukomorowe posiadające współczynnik przenikania ciepła Ug=0,5 W/m2K.

Nasza kadra przyjmuje zlecenia na najbardziej oryginalne projekty. Zainteresowane osoby, zapraszamy do kontaktu - firma Expert z Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Ilakowicz54
Polecam tę firmę. Na czas zrealizowali spory projekt na ogród zimowy dla naszej restauracji. Wszystko zgrywa się z nowoczesnym budownictwem. Szkło jest hartowane i bezpieczne, więc w razie stłuczenia jego odłamki nie pokruszą się i nie będą stanowiły zagrożenia. Idealne rozwiązane dla tego typu obiektu.
G
Gabriela
Ta firma stworzyła dla mnie cudowny ogród zimowy,który jest całkowicie dostosowany do moich potrzeb! Uważam, że jego kubatura jest idealnie zgrana z całym domem jednorodzinnym. Przez duże szyby wpada sporo światła, jednak pomimo sporego przeszklenia w ogrodzie nie jest zimno! Profile dobrze zatrzymują ciepło i są naprawdę solidne.