Dezynsekcja24 - Dezynsekcja i Deratyzacja

Usługi DDD to nasza specjalność

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Księcia Janusza 19/31, 01-452 Warszawa Wola, mazowieckie
(8 opinii) napisz opinię
Dezynsekcja24 - Dezynsekcja i Deratyzacja

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Dezynsekcja24 mieści się w Warszawie. Jej właścicielką jest Hanna Skowronek. Świadczymy profesjonalne usługi DDD. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Kompleksowo zajmujemy się usuwaniem gryzoni, insektów, owadów, a także bakterii i drobnoustrojów.

Stosujemy sprawdzone preparaty oraz materiały, które uzyskały atest Ministra Zdrowia. Tym samym zapewniamy, że nasze prace nie będą stanowiły zagrożenia dla mienia i zdrowia naszych Klientów.

Nasza oferta to między innymi:
- zwalczanie prusaków
- zwalczanie pluskiew
- zwalczanie mrówek
- zwalczanie os
- zwalczanie szerszeni
- zwalczanie komarów
- zwalczanie karaluchów
- likwidacja szczurów
- likwidacja myszy
- usuwanie gniazd os i szerszeni

Ponadto posiadamy profesjonalne narzędzia i urządzenia, które pozwalają nam na przeprowadzenie dezynfekcji po zalaniu, a także odkażania pomieszczeń po osobie zmarłej. Dla Klientów, którzy wymagają jeszcze więcej, zapewniamy także usuwanie nawet najtrwalszych nieprzyjemnych zapachów.

Doskonale znamy swój zawód, dlatego Klientom zapewniamy fachowe doradztwo, a trakcyjne ceny, a także obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu celem poznania naszej pełnej oferty - firma Dezynsekcja24 w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie, podlaskie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
K
Katarzyna
Co jakiś czas mieliśmy problem ze szczurami w naszym zakładzie produkcyjnym. Odpowiednie preparaty ochronne i pułapki zastosowane przez tę firmę okazały się skuteczne i problem jak na razie zniknął.
I
Isia443
Są naprawdę skuteczni. Kompletnie nie mogliśmy poradzić sobie z plagą karaluchów w naszej firmie. Sami stosowaliśmy różne preparaty i środki, które niewiele pomagały. Dopiero kiedy firma Pani Hanny Skowronek zastosowała swoje metody, udało nam się skutecznie pozbyć owadów.
A
Awezik
Świadczą profesjonalne usługi deratyzacji. Pozbyli się szczurów z mojej działki w ekspresowym tempie.
D
Dfuhihy
Usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji na najwyższym poziomie. Polecam.
G
Gbuda
Przeprowadzili profesjonalną dezynfekcję na terenie mojego zakładu po wycieku azotu. Panowie naprawdę znają się na rzeczy.
Y
Yzojaa
Najlepsi w branży. Pozbyli się insektów z mojego domu. Usługa wykonana bardzo szybko.
A
Ari_gigi
Polecam jako zadowolona Klientka. Zajęli się plagą myszy w moim gospodarstwie. Trzeba przyznać, że są naprawdę skuteczni.
K
kris1967
W pełni profesjonalne usługi DDD. Dzięki nim pozbyłem się niechcianych lokatorów, z których usunięciem zmagałem się co roku. Panowie wyeliminowali mrówki na stałe.