MPED Sp. z o.o.

Oprogramowania komputerowe, aplikacje mobilne, tworzenie stron internetowych

ul. Pańska 73, 00-834 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
508 040 852
MPED Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
MPED to firma, której specjalnością są oprogramowania komputerowe. Siedziba znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Od 2011 roku zajmujemy się tworzeniem oprogramowania komputerowego dopasowanego indywidualnie do wymagań różnych firm. Oprogramowania, które tworzymy są zodne ze standardami światowymi i bezpieczne. Badamy potrzeby osoby zamawiającej i je analizujemy. Podczas konsultacji uzgadniane są też wymagania funkcjonalne. Zapewniamy także opiekę nad utrzymaniem i rozwojem systemów informatycznych na zamówienie klientów z Polski i zagranicy.

Usługi obejmują budowanie, testowanie i wdrażanie oprogramowania. Do naszych zdań należy także jego optymalizacja, poprawki i modyfikacje. Zapewniamy wsparcie powdrożeniowe. Wykonane oprogramowanie jest stale monitorowane, gwarantujemy asystę techniczną 24/7/365.

Cechuje nas najwyższy poziom programowania. Za wygląd systemu odpowiadają specjaliści od „User experience” oraz interfejsu graficznego. Oferujemy nasze doradztwo w zakresie zmian infrastrukturalnych i funkcjonalnych.

Stawiamy na ciągły rozwój naszych kompetencji i nie tylko. Współpracujemy z Microsoft, dostarczamy rozwiązania najwyższej klasy.

W ofercie mamy:
- oprogramowania komputerowe,
- wieloplatformowe aplikacje mobilne,
- e-sklepy na bazie Prestashop,
- budowanie stron internetowych i portali internetowych,
- projektowanie gier w oparciu o narzędzie Unity.

Korzystamy z metodyki Agile, Klientowi przekazujemy prawa autorskie i kod źródłowy. Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na nasze usługi.

Zapraszamy serdecznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń