Tapicerstwo sp.j.

Chcesz zmienić wygląd swojej kanapy lub ukochanego fotela? Zajrzyj do nas.

Materiały tapicerskie
ul. Piaskowa 3, 01-067 Warszawa Wola, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tapicerstwo sp.j.

Informacje

Opis działalności
Firma "Tapicerstwo" zlokalizowana jest w Warszawie i specjalizuje się w sprzedaży artykułów tapicerskich zarówno w ilościach hurtowych jak i detalicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim tkaniny, skaje, skóry, włókniny puszyste, pianki oraz kleje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Na rynku działamy od 1990 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie pozwoliło nam na zebranie cennego doświadczenia niezbędnego, by oferować usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną artykułów tapicerskich takich jak materiały obiciowe, oraz chemia np. kleje.

W naszej ofercie znajdą Państwo tkaniny o wysokiej jakości sprowadzane m.in. z Belgii, Hiszpanii, Włoch i terenów Polski. Są to kolekcje zarówno do mebli stylowych, jak i nowoczesnych. Oferujemy również skaje, skóry, włókniny puszyste, pianki, a nawet trawę morską. Warto również wspomnieć, iż w naszym katalogu znajdują się sprężyny typu bonel i maty kokosowe.

Do współpracy zapraszamy zarówno firmy produkcyjne, jak i pasjonatów renowacji, którzy znajdą tu wszystko potrzebne do przeprowadzenia prac.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń