Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Słomka Verita Co.

Odszkodowania, odszkodowania za błędy lekarskie, pomoc prawna-wypadek przy pracy

Odszkodowania
ul. Sienna 83 lok. 406, 00-815 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
515 000 401
Biuro:
222994060
odszkodowania@verita-co.pl
Adres korespondencyjny
ul. Sienna 83 lok. 406, 00-815 Warszawa Wola, mazowieckie

Informacje

O nas
Pomagamy poszkodowanym i ich rodzinom.
Pomagamy tym, którzy z przepisami i wymiarem sprawiedliwości na co dzień nie mają wiele wspólnego ale ich życie potoczyło się tak, że muszą stawić czoła meandrom prawa aby otrzymać to co im się słusznie należy – ochronę prawną i należne świadczenia. Mowa tu o odszkodowaniu, zadośćuczynieniu, rencie czy zasiłku, które tak trudno uzyskać w godziwej kwocie bez profesjonalnej pomocy doświadczonego radcy prawnego. Z naszą pomocą na pewno uzyskasz wyższe świadczenia niż działając w pojedynkę. Odszkodowanie może Ci się należeć nawet gdy przypuszczasz, że jest inaczej.

Działamy jako doświadczony zespół, w skład którego wchodzą radcowie prawni, adwokaci, aplikanci i studenci prawa. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, niezależnymi ekspertami medycznymi, ekspertami od rekonstrukcji wypadków. Nie boimy się trudnych, skomplikowanych spraw, których niewielu się podejmuje, bo wydają się trudne. Prowadzimy sprawy przed sądami wszystkich instancji i Sądem Najwyższym. Lokalizacja kancelarii w Warszawie zapewnia dobry dostęp do wszystkich ważnych instytucji i specjalistów, którzy w razie potrzeby aangażujemy w każdą sprawę.

Obalamy mit, że prawnik jest tylko dla majętnych. Pomagamy każdemu, bez względu na status ekonomiczny. Dlatego pozwól nam sobie pomóc – dzięki temu Ty przestaniesz się martwić i będziesz mieć czas na najważniejsze: powrót do zdrowia, rodzinę czy pracę, a Twoja sprawa będzie w dobrych rękach i zakończy się sukcesem.

Nasza działalność wynika w pierwszej kolejności z chęci pomocy poszkodowanym. Wiedz, że bez wsparcia radcy prawnego masz zdecydowanie mniejsze szanse na odniesienie sukcesu w swojej sprawie. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy, która nie musi się wiązać z obciążeniem finansowym przed zakończeniem sprawy.
Opis działalności
Pomagamy poszkodowanym i ich rodzinom. Sprawy w jakich się specjalizujemy: błędy medyczne, ochrona praw pacjenta, sprawy przeciwko ZUS o zasiłki, o podleganie ubezpieczeniom społecznym, o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy, o rentę, sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie za wypadki śmiertelne, wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, wypadki rolnicze, poślizgnięcia i upadki, zatrucie pokarmowe, sprawy dotyczące nieruchomości, aktualizacja opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, przekształcenie użytkowania wieczystego, sprawy wywłaszczeniowe, służebność przesyłu.
Produkty i usługi
Błędy medyczne i ochrona praw pacjenta - błędy porodowe, błędy diagnostyczne, błędy terapeutyczne, zakażenia szpitalne m.in. żółtaczka HCV i HBV, HIV, gronkowiec.

Sprawy przeciwko ZUS - o zasiłek chorobowy i macierzyński, sprawy o podleganie ubezpieczeniom społecznym i o podstawę zasiłku, odszkodowanie za wypadek przy pracy, działalność gospodarcza. Pomagamy eliminować błędne i krzywdzące ubezpieczonych decyzje ZUSu.

Wypadki śmiertelne: w razie śmierci poszkodowanego realizujemy prawa osób najbliższych do otrzymania odszkodowania, zadośćuczynienia i renty. Prowadzimy sprawy nawet do 20 lat po wypadku oraz gdy sprawca wypadku zbiegłlub nie posiadał ubezpieczenia o.c. komunikacyjnego.

Wypadki komunikacyjne - wypadki kierowców, motocyklistów, rowerzystów, pieszych, pasażerów, także pasażerów komunikacji miejskiej. Realizujemy prawa poszkodowanych do otrzymania odszkodowania, zadośćuczynienia i renty. Prowadzimy sprawy nawet do 20 lat po wypadku oraz gdy sprawca wypadku zbiegł lub nie posiadał ubezpieczenia o.c. komunikacyjnego.

Nieruchomości i sprawy wywłaszczeniowe - wynagrodzenie za służebność przesyłu, odszkodowanie słupy i inne linie przesyłowe, obniżenie wartości nieruchomości, najem i dzierżawa, wypadki na nieruchomościach - poślizgnięcia i upadki, aktualizacja opłaty rocznej za użytkowanie wieczyste.

Sprawy pracownicze i wypadki przy pracy - odszkodowanie i renta od pracodawcy i z ZUS, bezzasadne lub bezprawne wypowiedzenie, ustalenie istnienia stosunku pracy.

Pozostałe sprawy - zatrucia pokarmowe, salmonella, wypadki przy pracy rolniczej, szkody wyrządzone przez dziką zwierzynę, poślizgnięcia i upadki, dziury w drodze i szkody w pojazdach, szkody rzeczowe komunikacyjne.

Spory sądowe i sądowo-administracyjne we wszystkich instancjach, skargi kasacyjne, pozasądowa kompleksowa bieżąca obsługa prawna, obsługa podmiotów gospodarczych.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w sprawach odszkodowawczych, reprezentujemy klientów, którzy stracili osobę najbliższą z winy osoby trzeciej, ponieśli szkodę na osobie, szkodę na nieruchomości lub gdy szkoda dotyczy rzeczy. Prowadzimy zarówno negocjacje, mediacje jak i sprawy sądowe i sądowo-administracyjne we wszystkich instancjach. Występujemy z sukcesami przed Sądem Najwyższym.
Certyfikaty
Naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte w kraju jak i w Stanach Zjednoczonych – gdzie przyznawane są najwyższe w świecie odszkodowania, wykorzystujemy w każdej powierzonej nam sprawie. Zapewniamy wszystkim Poszkodowanym najwyższy poziom świadczonych usług i zawsze gwarantujemy działanie zgodne z prawem oraz Kodeksem Etyki Radcy Prawnego. Wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych od 2013 roku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Żyrardów, Legionowo, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

odszkodowania za błędy medyczne, odzyskiwanie odszkodowań, kancelaria odszkodowawcza, dochodzenie odszkodowań, błędy lekarskie odszkodowania, zadośćuczynienie za wypadek, odszkodowania za słupy energetyczne, wypadek odszkodowania, szkody w rolnictwie, odszkodowania porady prawne, pomoc w uzyskaniu odszkodowania, sprawy odszkodowawcze, wypadek w rolnictwie, wypadek przy pracy, wypadek pomoc prawna, kancelaria prawna, szkody wyrządzone przez zwierzęta, służebność, odszkodowania komunikacyjne, porady prawne, zniesławienie dyskryminacja, adwokat odszkodowania, odszkodowanie za błąd lekarza, służebność przesyłu, odszkodowania pomoc, odszkodowania za nieruchomości, odszkodowania dla osób prywatnych, odszkodowania za szkody komunikacyjne, odszkodowania za wypadki w rolnictwie, odszkodowania za straty moralne, odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, odszkodowania zus, odszkodowania radca prawny, odszkodowania choroby zawodowe, odszkodowanie medyczne, pomoc prawna odszkodowania, porady prawne w zakresie odszkodowań, odszkodowanie za linie energetyczne, odszkodowanie po wypadku, odszkodowanie z krus, odszkodowanie za wypadek, błędy przy porodzie, zasiłek macierzyński zus, wypadek przy pracy postępowanie, wypadki śmiertelne, pomoc w otrzymaniu renty, spory sądowe, sprawy pracownicze, sprawy wywłaszczeniowe, szkody wyrządzone przez dziką zwierzynę, zwrot wywłaszczonych nieruchomości, prawo administracyjne i cywilne wywłaszczenia, odszkodowania wywłaszczenie, pomoc prawna w sprawach zus, zasiłek chorobowy decyzja zus, renta za wypadek, odszkodowanie renta, skarga kasacyjna, niewypłacone świadczenia, zus zasiłek działalność gospodarcza, sprawy dotyczące nieruchomości, odszkodowania kancelaria, dobra kancelaria odszkodowania, trudne sprawy sądowe, trudne odszkodowania, odszkodowanie medyczne