Serwis ogrzewania

Instalacja, serwis i sprzedaż elementów do kotłów grzewczych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Sokołowska 7/13, 01-142 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Serwis ogrzewania

Informacje

Opis działalności
Karol Dudek jest właścicielem firmy Serwis Ogrzewania, która znajduje się w Łazach, w województwie mazowieckim. Obsługujemy Klientów z Warszawy i okolic. Oferujemy sprawny montaż oraz serwis kotłów gazowych. Uruchomiliśmy także specjalną infolinię, na którą mogą Państwo dzwonić w trakcie awarii. Jest ona czynna 24 godziny na dobę. Współpracujemy z wiodącymi markami i producentami instalacji grzewczych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
Produkty i usługi
Serwis Ogrzewania to firma, którą tworzą specjaliści od instalacji grzewczych. Nasze usługi zapewniają urządzeniom długą żywotność. Należy pamiętać o tym, że regularne przeglądy i konserwacja sprzętu często zapobiega większym awariom. Nasz zespół wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom. Doradzamy w wyborze odpowiedniego kotła gazowego, montujemy go i zajmujemy się jego naprawą. Za każdym razem, gdy otrzymujemy informację o awarii, jak najszybciej przybywamy na miejsce, aby usunąć usterkę. Posiadamy liczne części zamienne. W naszym magazynie znajdują się produkty marek takich jak Viessman, Junkres, Buderus, Termet, Saunier, Vaillant i De Dietrich. Wprowadziliśmy bardzo ciekawą ofertę dla naszych Klientów. Możemy podpisać roczną umowę, która będzie obejmowała usługi serwisowe, przypomnienia o konieczności wykonania przeglądu i stały kontakt z naszymi specjalistami. Dla Klientów stałych zakładamy tzw. karty kotła. Współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, czy firmami, ale również ze spółdzielniami mieszkaniowymi i administracjami osiedlowymi.

Ponadto do naszych usług należy także:
- montaż instalacji centralnego ogrzewania,
- naprawa instalacji centralnego ogrzewania,
- budowa kotłowni gazowych,
- modernizacja kotłowni gazowych,
- montaż instalacji gazowych.

Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że wszystkie problemy techniczne rozwiązujemy od ręki. Szybko znajdujemy przyczynę awarii. Zawsze posiadamy części zamienne do każdego modelu kotła. Usługi naszych specjalistów i części do kotłów objęte są gwarancją. Zapewniamy również atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Serwis Ogrzewania z Łazów. Dojeżdżamy do Klientów na terenie Warszawy i okolic. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
wołomiński, miński, pruszkowski, Warszawa, otwocki, grodziski, warszawski zachodni, żyrardowski, piaseczyński, grójecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe