Essi Niszczarki, niszczenie dokumentów, akcesoria ergonomiczne

Sprzedaż i serwis niszczarek oraz innych urządzeń biurowych

Wyposażenie biur
Sokołowska 9/25, 01-142 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 862 19 85
Adres korespondencyjny
Sokołowska 9/25, 01-142 Warszawa Wola, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Essi ma swoją siedzibę w Warszawie i prowadzi oddział w Poznaniu. Rozpoczęła działalność w latach 90. XX wieku, a zajmuje się dystrybucją urządzeń biurowych oraz związanymi z nimi usługami. Jej właścicielem jest Sebastian Sitnicki.
Produkty i usługi
Essi prowadzi sprzedaż urządzeń biurowych renomowanych marek. Są to m. in. produkty Dahle, Fellowes, Ideal, Rexel, Opus, Winix i wielu innych przedsiębiorstwo. Wszystkie fabrycznie nowe, wydajne i ekonomiczne w eksploatacji. Dostępne są w atrakcyjnych cenach, a ich zakup nie jest żadnym problemem, ponieważ na stronie internetowej można złożyć zamówienie. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje przede wszystkim niszczarki do dokumentów, skutecznie utylizujące firmowe papiery. Ponadto na klientów czekają:
-bindownice
-laminatory
-gilotyny do papieru

Inne urządzenia z oferty to wentylatory kolumnowe i biurkowe, osuszacze powietrza wraz z filtrami oraz nawilżacze powietrza i czujniki do badania jakości powietrza. Miły zapach zapewniają dyfuzory olejków eterycznych, a ułatwieniem w pracy są też kartony do archiwizowania danych i podkładki pod myszy.

Wszystkie urządzenia są przez Essi serwisowane. Naprawy wykonywane są w ramach gwarancji i po jej zakończeniu.

Więcej informacji o firmie Essi znajduje się na stronie internetowej. W sprawie sprzedawanych urządzeń i świadczonych usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń