"Tanatos" Zakład Pogrzebowy, Usługi Pogrzebowe 24H

Bogaty wybór trumien, urn i relikwiarzy

Usługi pogrzebowe
ul. Wolska 180/182/4, 01-258 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
"Tanatos" Zakład Pogrzebowy, Usługi Pogrzebowe 24H

Informacje

O nas
Zakład Pogrzebowy zlokalizowany w Warszawie jest firmą zajmującą się profesjonalną i rzetelną obsługą ceremonii pochówku. Wśród świadczonych przez nasz zakład znajdą Państwo zarówno krajowy jak i międzynarodowy transport zwłok, możliwość wyboru trumny lub urny, kompleksowe przygotowanie ceremonii ostatniego pożegnania zmarłego, zakup kwiatów, a także wzniesienie nagrobka i krzyża. Przyjdziemy Państwu z pomocą zarówno jeśli planujecie tradycyjny pochówek, jak i kremację.

Klientom naszego zakładu zapewniamy kompleksowy zakres usług związanych z organizacją pochówku i transportem zwłok. Rozumiemy doniosłość ceremonii pogrzebowych i zdajemy sobie sprawę z uczuć, z jakimi zmagają się bliscy zmarłych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu przejście przez te ciężkie chwile.

Pracowników Zakładu Pogrzebowego w pracy kierują się profesjonalizmem i wysoką jakością świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala nam zadbać o właściwą atmosferę podczas ceremonii pogrzebowych i rzetelnie dopracować wszystkie szczegóły jej przebiegu.

Zakład Pogrzebowy świadczy swoje usługi w Warszawie (Bemowo, Bielany, Ochota, Śródmieście, Targówek, Włochy, Żoliborz, Wola) a także w jej najbliższych okolicach.
Opis działalności
Zakład Pogrzebowy z siedzibą w Warszawie zajmuje się profesjonalną i rzetelną obsługą ceremonii pochówku. Wśród usług świadczonych przez naszą firmę znajdziecie Państwo krajowy i międzynarodowy transport zwłok, możliwość wyboru trumny czy urny, kompleksowe przygotowanie ceremonii ostatniego pożegnania zmarłego, zakup kwiatów, a także wzniesienie nagrobka i krzyża. Przyjdziemy Państwu z pomocą zarówno jeśli planujecie tradycyjny pochówek, jak i kremację.
Produkty i usługi
Zakład pogrzebowy "Tanatos" zlokalizowany w Warszawie oferuje swoim Klientom bogatą ofertę usług pogrzebowych. W naszym zakładzie mogą Państwo skorzystać z bezgotówkowej organizacji ceremonii pogrzebowej, zajmujemy się również załatwianiem wszelkich formalności pogrzebowych zgodnie z życzeniem Klienta oraz wypłacaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS.

Oferujemy bogaty wybór trumien, urn i relikwiarzy, posiadamy tabliczki metalowe lub plastikowe. W zakładzie drukujemy nekrologi oraz zapewniamy transport krajowy i międzynarodowy działający całodobowo. Eksportacja zmarłych obywa się zarówno z domu jak i ze szpitala

Klientom oferujemy pochówek tradycyjny lub pochówek kremacyjny (spopielanie ciała). W razie konieczności zajmujemy się również ekshumacją zmarłych. Organizujemy również pogrzeby innych wyznań z możliwością uczestnictwa Mistrza ceremonii.

Posiadamy chłodnie do przechowywania zmarłych dostępne całą dobę oraz kaplice do pożegnań.


Zapewniamy:
- oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowych,
- kwiaty i wieńce dowożone bezpłatnie na miejsce ceremonii,
- organizacja styp,
- organizacja przewozów dla żałobników na uroczystości pogrzebowe,
- odzież żałobna,
- pomniki i nagrobki,
- całoroczna opieka nad grobami.

W ramach usługi pogrzebowej mogąskorzystać państwo z porady prawnej dotyczącej wypłaty odszkodowania.
Zakład posiada placówki zlokalizowane w:
Tanatos - Usługi Pogrzebowe 24H 01-258 Warszawa ul. Wolska 180/182 paw.4 tel. 511511897
Tanatos - Zakład Pogrzebowy 24H 05-205 Klembów ul. Generała Franciszka Żymirskiego 78 tel. 519 802 800
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

urny,