Lux Interiors sp. z o.o.

Materiały do wykańczania wnętrz najwyższej klasy

Materiały do wykańczania wnętrz
ul. Złota 61/100, 81-855 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 052 134
Adres korespondencyjny
ul. Złota 61/100, 81-855 Warszawa Wola, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Lux Interiors to zespół doświadczonych, pełnych entuzjazmu wizjonerów – specjalistów do spraw urządzania wnętrz. Znajomość najnowszych trendów, obeznanie z ofertami najlepszych producentów, umiejętność nietuzinkowego rozwiązywania problemów aranżacyjnych i umiejętności techniczne na najwyższym poziomie – oto czynniki, które sprawiają, że każdy projekt jest niezwykły.
Produkty i usługi
Projektowanie sklepów, gabinetów lekarskich, projektowanie kuchni czy biur – za każdym razem projektant musi wykorzystywać cała swoją wiedzę, aby gotowa kompozycja była nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim użyteczna.

W projektowaniu wspaniałe jest to, że można stworzyć praktycznie wszystko, jednak przeniesienie projektów w sferę rzeczywistych wnętrz wymaga dostępu do właściwych materiałów, a o to nie jest łatwo. Może i na podstawowym poziomie wszystko można sprowadzić, ale kiedy chodzi o lampy najlepszych włoskich producentów czy nawet polską mozaikę, która wyznacza trendy w europejskim wzornictwie, to trzeba skorzystać z pomocy fachowców. Luc Interiors współpracuje z dystrybutorami i producentami najznamienitszych marek, dzięki czemu każdy projekt jest w stanie szybko zrealizować, a w sprzedaży zawsze znajdują się najnowsze kolekcje.

Na szczególną uwagę zasługuje oferta farb dekoracyjnych. Te upowszechniły się w ostatnich latach, jednak te najczęściej stosowane są nieszczególnie efektowne i nie mają dobrych właściwości użytkowych. Lux Interiors, dzięki współpracy z jednym producentem ma dostęp do wielu typów farb o zupełnie innym wyglądzie i najróżniejszym przeznaczeniu. Doskonała znajomość oferty producenta pozwala przygotowywać dla klientów Lux Interiors zaawansowane aranżacje wnętrz z wykorzystaniem farb do efektów specjalnych. Są to obecnie jedne z najchętniej wybieranych typów luksusowych aranżacji – niepowtarzalne, trwałe i niezwykle efektowne mogą zostać dobrane do każdego charakteru wnętrza i jego przeznaczenia.

projektant wnętrz, projektowanie wnętrz, płytki ceramiczne, płytki, remonty, stiuk, stiuk wenecki, stiuki, sztukateria, tapety, trawertyn, tynk dekoracyjny, tynk elewacyjny, tynk trawertyn, tynki dekoracyjne, tynki elewacyjne, wanny, wanny z hydromasażem, wykończenia wnętrz

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń