Fol-Rent Wynajem maszyn budowlanych

Nowoczesne ładowarki do prac ziemnych

Wynajem maszyn budowlanych
00-738 Warszawa mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fol-Rent Wynajem maszyn budowlanych

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Fol-Rent znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Łukasz Stawiński, zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych. Działa w branży od lat dostarczając klientom sprawdzone, funkcjonalne i w pełni sprawne maszyny, które nadają się do nawet najtrudniejszych prac.
Produkty i usługi
Prowadzenie prac budowlanych nie musi wiązać się z zakupem drogich maszyn. Pojazdy można wynająć, a najlepszym miejscem do tego jest firma Fol-Rent. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesną, tanią w eksploatacji i prostą w obsłudze ładowarką Wacker Neuson Wl 34. Ładowarka została wyposażona w napęd na wszystkie koła, dzięki czemu nawet w trudnym terenie jest w stanie sprawnie się poruszać. Tym bardziej, że ma hamulce roboczy i postojowy, specjalne opony budowlane oraz konstrukcję zabezpieczającą przed przewróceniem. Dla ułatwienia pracy na ładowarce zamontowano liczne światła, alarm cofania, przeciwwagę oraz zapewniające dobrą widoczność przednią i tylną szybę. Pojazd ma oczywiście mocny silnik, odpowiednie chłodzenie i hydrauliczny systemy umożliwiający wymianę osprzętu. Przykładem osprzętu montowanego na pojeździe są łyżka i widły. Fol-Rent poleca wynajem maszyn do różnych celów. Oferta obejmuje:
-ładowarki do kruszyw,
-ładowarki do prac ziemnych,
-ładowarki do niwelacji terenu,
-ładowarki do materiałów sypkich.

Wynajem tej maszyny nie kosztuje w wypożyczalni Fol-Rent dużo, a możliwości, jakie zyskują dzięki niemu klienci, są rozliczne.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Fol-Rent. Pytania najlepiej kierować telefonicznie albo mailowo, a więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grójecki, piaseczyński, Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe