Sylwifon Aparaty słuchowe Sylwia Gajda

Aparaty słuchowe i sprzęt medyczny

Aparaty słuchowe
ul. Rzemieślnicza 37/54, 26-800 Białobrzegi mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sylwifon Aparaty słuchowe Sylwia Gajda

Informacje

Opis działalności
Sylwifon zajmuje się sprzedażą aparatów słuchowych i sprzętu medycznego. Siedziba działalności znajduje się w Białobrzegach, w województwie mazowieckim. Właścicielką jest Sylwia Gajda, która zachęca do kontaktu.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest sprzedaż aparatów słuchowych i wyposażenia medycznego. Sylwifon posiada szeroki wybór produktów dla osób niedosłyszących. W ofercie znajdują się przede wszystkim aparaty słuchowe zauszne, wewnątrzuszne oraz wewnątrzkanałowe. Przedsiębiorstwo działą w tym zakresie już od ponad dwóch dekad. Asortyment obejmuje między innymi:

- ortezy,
- pieluchomajtki,
- cewniki,
- wózki rehabilitacyjne,
- materace przeciwodleżynowe,
- łóżka elektryczne,
- sprzęt stomijny.

Istnieje możliwość zakupu kul ortopedycznych, wózków inwalidzkich dla dzieci i dorosłych, a także różnego rodzaju środków dezynfekujących. Firma posiada wyroby takich matek jak Oticon, Siemens, Starkey, Widex i Audioservice. Sylwifon zajmuje się także wykonywaniem badań audiometrycznych i tympanometrycznych, do których należy np. badanie trąbki słuchowej Eustachiusza i odruch strzemiączkowy.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń