Fhu Han-Dach Paweł Sokołowski

Sprzedaż pokryć dachowych i dachówek.

Dachy i rynny
26-807 Ratoszyn 12 mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
793 624 003
Fhu Han-Dach Paweł Sokołowski

Informacje

Opis działalności
Firma handlowo-usługowa Han-Dach istnieje na rynku od 2015 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Ratoszynie, w powiecie białobrzeskim, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się montażem i remontowaniem pokryć dachowych. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i przedsiębiorstwa. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Paweł Sokołowski.
Produkty i usługi
W sprzedaży mamy pokrycia dachowe, między innymi dachówkę ceramiczną, dachówkę cementową, rombek stojący, tradycyjną blachę miedzianą, tradycyjną blachę ocynkowaną, gonty bitumiczne, papy termozgrzewalne, podbitki drewniane, podbitki PVC, a także materiały do ocieplania poddaszy. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych firm. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości.

Dodatkowo oferujemy montaż więźby dachowej, montaż gontu bitumicznego, montaż papy termozgrzewalnej, montaż orynnowania, a także wykonawstwo różnych obróbek blacharskich.

Do naszych obowiązków należy:
- układanie blachy trapezowej,
- zmiana pokryć dachowych,
- malowanie dachów,
- sprzedaż pokryć dachowych,
- dostawa dachówki,
- montaż blachodachówki,
- naprawa dachu.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów,które pozwalają nam na sprawną realizację zleceń. Korzystamy również z wcześniej przygotowanych projektów i rysunków technicznych. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko jest wykonywane zgodnie z planem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie, lubelskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Konrad
Profesjonalne usługi dekarskie. Pięknie wykonany dach, fachowa pomoc w doborze pokryć dachowych. Z chęcią ich polecam.
G
Gabriel
Zajmowali się budową dachu w naszym domu, to była dobra decyzja - budowa przebiegła sprawnie, bezproblemowo i w dodatku nie zapłaciliśmy dużo.