FHU "HAN-DACH" Paweł Sokołowski

Dachy i usługi dekarskie
26-807 Ratoszyn 12 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
793 624 003
Adres korespondencyjny
26-807 Ratoszyn 12 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług dekarskich. Posiadamy 4-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Do naszych obowiązków należy montaż pokryć dachowych, krycie dachów, układanie blachy trapezowej, wykonawstwo dachów na obiektach użyteczności publicznej, malowanie dachów, a także prowadzenie sprzedaży dachówek i innych pokryć dachowych.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się również w zmianie pokryć dachowych, montażu dachówek betonowych, montażu okien połaciowych, deskowaniu, papowaniu, montażu śniegołazów, a także montażu świetlików. Zajmujemy się też murowaniem kominów z cegły klinkierowej, a także marmolitu. Oferujemy również montaż więźby dachowej, montaż papy termozgrzewalnej, montaż orynnowania, a także wykonawstwo różnych obróbek blacharskich. Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość.

W sprzedaży mamy między innymi gonty bitumiczne, rombek stojący, tradycyjną blachę miedzianą, tradycyjną blachę ocynkowaną, dachówkę ceramiczną, dachówkę cementową, papy termozgrzewalne, podbitki drewniane, podbitki PVC, a także materiały niezbędne do ocieplania poddaszy. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Chętnie podpowiemy też, na co zwrócić uwagę przy wyborze pokrycia dachowego.

Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług naszej firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń