Prodmet Mariusz Papiński

Produkcja siatki ogrodzeniowej najwyższej jakości

Bramy i ogrodzenia
ul. Adama Mickiewicza 9, 26-811 Wyśmierzyce mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 22:00
Wtorek 07:00 - 22:00
Środa 07:00 - 22:00
Czwartek 07:00 - 22:00
Piątek 07:00 - 22:00
Sobota 07:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(48) 613 39 47
486133947
prodmet@wp.pl
Prodmet Mariusz Papiński

Informacje

Opis działalności
Prodmet mieści się w Wyśmierzycach, na terenie województwa mazowieckiego. Firma zajmuje się produkcją siatek ogrodzeniowych oraz akcesoriów nieprzerwanie od 1994 roku. Jej właścicielem jest Mariusz Papiński. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Produkty i usługi
Klientom oferujemy produkty wykonywane w nowoczesnym parku maszynowym, przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych materiałów. Produkujemy różnego rodzaju siatki, druty oraz akcesoria ogrodzeniowe. Realizujemy zamówienia, które następnie dowozimy własnymi środkami transportu na adres wskazany przez Klienta.

Oferujemy:
- Siatki ogrodzeniowe
- Druty
- Akcesoria ogrodzeniowe
- Gwoździe
- Włókno zbrojeniowe
- Panele ogrodzeniowe
- Folie budowlane

Do produkcji naszych siatek ogrodzeniowych wykorzystujemy m.in. druty ocynkowane, pokryte tworzywem PCV, druty żarzone, stalowe czarne, ze stali podtynkowej, blachy stalowej nieocynkowanej oraz włókno szklane. Materiały dobieramy w zależności od przeznaczenia.

Nasze produkty to gwarancja solidności. Jesteśmy znani z produkcji siatki Leduchowskiego, powszechnie stosowanej zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy profesjonalistami, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Realizujemy zarówno zlecenia według naszych parametrów, jak również indywidualne projekty dostarczone przez Klienta.

Zainteresowanych naszą pełną propozycją zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
dwoterka
Sprawdzone i solidne siatki ogrodzeniowe. Firma Prodmet oferuje szeroki wybór tego typu produktów, wliczając wszelkie akcesoria w korzystnych cenach. Panowie z chęcią doradzają w wyborze najlepszego rozwiązania i są przy tym niezwykle rzetelni, za co serdecznie polecam.