Boyk Adam Kolak

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu balustrad

Schody
ul. Dziubińskiej 13, 06-400 Ciechanów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
691 969 669
Boyk Adam Kolak

Informacje

Opis działalności
Firma Boyk powstała w 2007 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Ciechanowie, na terenie województwa mazowieckiego. Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo balustrad.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie, produkcja i montaż balustrad. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Wykonujemy balustrady nierdzewne, balustrady szklane, poręcze, balustrady schodowe, balustrady balkonowe, pochwyty dla niepełnosprawnych, daszki, balustrady samonośne, zabezpieczenia okien, balustrady z elementami drewnianymi, a także balkony zewnętrzne. Do produkcji naszych wyrobów używamy wysokiej jakości materiałów i komponentów. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na przygotowywanie projektów. Nasze wyroby powstają przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Dodatkowo specjalizujemy się w produkcji małej architektury, zadaszeń oraz balustrad na balkonach. Nasze wyroby sprawdzają się w centrach handlowych, centrach medycznych, biurach, bankach, szkołach, halach sportowych, basenach, obiektach sakralnych, a także domkach jednorodzinnych i obiektach mieszkalnych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń