Dekor Marta Bończak

Zaprojektuj i wykonaj z nami wnętrze Twoich marzeń

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
ul. Pułtuska 20 C/18, 06-400 Ciechanów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dekor Marta Bończak
ul. Pułtuska 20 C/18, 06-400 Ciechanów mazowieckie
NIP
5661066777
Telefon
Dekor Marta Bończak

Informacje

Opis działalności firmy Dekor Marta Bończak w Ciechanów
W Firmie Dekor zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług związanych z dekoratorstwem i architekturą wnętrz już od 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Ciechanowie, na terenie województwa mazowieckiego, a założycielką jest Marta Bończak. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Dekor działamy prężnie na rynku już od dwóch dekad. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem szerokiego zakresu usług związanych z wystrojem wnętrz. Prowadzimy sprzedaż asortymentu artykułów stolarki otworowej, takich jak okna, drzwi, czy też parapety i rolety, a także wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych. Wiele lat doświadczenia w tej branży pozwala nam na profesjonalne doradzenie naszym klientom w wyborze właściwych artykułów. Uwzględniamy indywidualne zapotrzebowania oraz możliwości.

Nasza oferta obejmuje artykuły z takich zakresów jak:

- okna PCV i drewniane,
- parapety,
- stolarka aluminiowa,
- bramy,
- drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,
- zasłony okienne - w tym rolety i żaluzje.

Świadczymy również profesjonalne usługi związane z projektowaniem wnętrz. Wykonujemy projekty mieszkań i domów pod klucz, wraz z przeprowadzaniem remontów. Współpracujemy z naszymi klientami w tworzeniu wnętrz ich marzeń. W razie niemożliwości wykonania remontu przez naszą firmę w wybranym przez klienta terminie jesteśmy w stanie polecić inne firmy remontowe.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
G
gość
Pięknie te zdjęcia wyglądają, naprawdę!