Neurologopeda Anita Szlaska

Logopedyczna diagnostyka dzieci oraz zajęcia terapeutyczne

Logopedzi
ul. Szwanke 17/12, 06-400 Ciechanów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Neurologopeda Anita Szlaska
ul. Szwanke 17/12, 06-400 Ciechanów mazowieckie
NIP
5661844720
Telefon
Neurologopeda Anita Szlaska

Informacje

Opis działalności firmy Neurologopeda Anita Szlaska w Ciechanów
Nazywam się Anita Szlaska i jestem neurologopedą, oligofrenopedagogiem, terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju, certyfikowanym diagnostą ADOS-2, terapeutą ręki. Mój gabinet znajduje się w Ciechanowie, w województwie mazowieckim. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Na co dzień diagnozuję małych i dużych pacjentów, zmagających się z zaburzeniami połykania, mowy, porażeniem dziecięcym oraz chorobami neurologicznymi. Do mojego gabinetu trafiają także dzieci, które nie mówią lub nie rozwijają mowy w sposób prawidłowy. Współpracuję również z dorosłymi, którzy w związku z incydentami neurologicznymi, mają trudności w mowie.

Zawsze dostosowuję metody oraz techniki pracy do potrzeb i możliwości pacjentów. Pragnę wspierać maluszki i ich rodziców, a także dorosłych wraz z całą rodziną, która również często uczestniczy w procesach diagnostycznych i terapii.

Bardzo często odwiedzają mnie także rodzice, mający wątpliwości co do prawidłowego rozwoju mowy ich dzieci. Wiele zatroskanych mam i ojców zastanawia się, czy powinni dać jeszcze dziecku czas na samodzielny rozwój, czy należy już skorzystać z pomocy specjalisty.

Oprócz tego w mojej ofercie znajdują się również konsultacje dla całych rodzin, które nie wiedzą, czy ich rodzice lub dziadkowe powinni już uczęszczać do logopedy w zakresie przywrócenia im sprawności komunikacyjnej.

Zachęcam do konsultacji w moim gabinecie. Nigdy nie jest za późno na pomoc, a każda osoba zasługuje na wsparcie ze strony specjalisty.

Moje wykształcenie kierunkowe pozwala mi podejmować się współpracy z najróżniejszymi przypadkami.

Szkoły, które ukończyłam to między innymi:
- Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, Centrum Kształcenia Podyplomowego, Wydział Medyczny, studia podyplomowe w zakresie Neurologopedii i wczesnego wspomagania rozwoju;
- Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki specjalnej - edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika);
- Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, studia podyplomowe w zakresie Edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego;
- Uniwersytet Warszawski, Wydział Polonistyki, studia wyższe magisterskie na kierunku
- Filologia Polska w zakresie specjalności nauczycielskiej oraz logopedii.
Zasięg działania
Firma Neurologopeda Anita Szlaska z lokalizacji: Ciechanów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski, pułtuski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń