Nails & Beauty Elżbieta Szklarska

Oczyszczanie skóry, masaże, stylizacja paznokci i maseczki

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Warszawska 54, 06-400 Ciechanów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nails & Beauty Elżbieta Szklarska
ul. Warszawska 54, 06-400 Ciechanów mazowieckie
NIP
1180686263
Telefon
Nails & Beauty Elżbieta Szklarska

Informacje

Opis działalności firmy Nails & Beauty Elżbieta Szklarska w Ciechanów
Nazywam się Elżbieta Szklarska. Nails & Beauty to moja firma z Ciechanowa, w województwie mazowieckim. Dzięki zdobytemu przeze mnie doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonam powierzone zadania. Oferuję mobilne usługi kosmetyczne.
Produkty i usługi
Mobilne usługi kosmetyczne Nails & Beauty oferuję w powiatach ciechanowskim, mławskim, przasnyskim, makowskim, pułtuskim i płońskim. Zajmuję się m.in. stylizacją paznokci stóp i dłoni. Wykonuję pedicure hybrydowy paznokci stóp oraz manicure żelowy i hybrydowy paznokci dłoni. Paznokcie dłoni przedłużam i zdobię różnymi wzorami. Dopasowuję kolory i zdobienia do oczekiwań klientek. Mogę np. przygotować zdobienia związane ze świętami, w tym Wielkanocą i Bożym Narodzeniem. Wiem też, jakie stylizacje są modne na poszczególne pory roku, w tym wiosnę i lato.

Oferuję również w Nails & Beauty relaksujące masaże ciała i twarzy. Zajmuję się też innymi zabiegami kosmetycznymi na życzenie klientek. Wykonuję oczyszczanie skóry i jej pielęgnację. Oferta obejmuje:
-maseczki z czekolady na twarz,
-maseczki z czekolady na ciało,
-peelingi na ciało,
-peelingi na twarz.

Proszę o telefoniczne umawianie terminów wizyt Nails & Beauty. Dodatkowych informacji udzielam e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu — Elżbieta Szklarska.
Zasięg działania
Firma Nails & Beauty Elżbieta Szklarska z lokalizacji: Ciechanów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
ciechanowski, makowski, mławski, płoński, przasnyski, pułtuski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń