Dariusz Banaszewski Usługi Wodno-Kanalizacyjno-Gazowe Aqua-Pro

Kompleksowe usługi hydrauliczne

Hydraulicy
06-400 Ciechanów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dariusz Banaszewski Usługi Wodno-Kanalizacyjno-Gazowe Aqua-Pro
06-400 Ciechanów mazowieckie
Telefon
Dariusz Banaszewski Usługi Wodno-Kanalizacyjno-Gazowe Aqua-Pro

Informacje

Opis działalności firmy Dariusz Banaszewski Usługi Wodno-Kanalizacyjno-Gazowe Aqua-Pro w Ciechanów
Nazywam się Dariusz Banaszewski i jestem właścicielem firmy AQUA-PRO. W ramach jej działania realizujemy usługi wodno-kanalizacyjno-gazowe. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Ciechanowie, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w branży hydraulicznej. Skłoniło mnie to do założenia własnej firmy świadczącej usługi w tym zakresie. Swoją ofertę kieruję zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Głównym segmentem mojej działalności są instalacje. Wykonam dla Państwa między innymi:

- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej,
- montaż przydomowej oczyszczalni ścieków,
- montaż instalacji gazowej.

Dodatkowo w całości zajmę się dla Państwa procesem montażu instalacji grzewczej. Zakres tej usługi obejmuje również montaż pompy ciepła, a także kotła na ekogroszek i pellet.

W ramach realizacji pozostałych usług hydraulicznych zajmę się remontami i bieżącą naprawą Państwa instalacji oraz jej elementów. Dzięki zdobytej wiedzy zapewniam sprawne zlokalizowanie źródła usterki wraz z jej usunięciem.


Gwarantuję maksymalne zaangażowanie, sumienne podejście do powierzonych obowiązków oraz konkurencyjny cennik. Szczegółowych informacji na temat zakresu oferty i cen za poszczególne usługi udzielam telefonicznie. Zapraszam do współpracy.
Zasięg działania
Firma Dariusz Banaszewski Usługi Wodno-Kanalizacyjno-Gazowe Aqua-Pro z lokalizacji: Ciechanów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń