Agrobober Łukasz Bober

Nawigacje GPS dla rolnictwa

Serwis sprzętu rolniczego
06-430 Mężenino-Węgłowice 11 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agrobober Łukasz Bober
06-430 Mężenino-Węgłowice 11 mazowieckie
NIP
5662017597
Telefon
Agrobober Łukasz Bober

Informacje

Opis działalności firmy Agrobober Łukasz Bober w Mężenino-Węgłowice
Agrobober to firma zajmująca się dystrybucją i wdrażaniem nawigacji GPS w maszynach oraz pojazdach rolniczych. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Mężenino-Węgłowice niedaleko Ciechanowa, w woj. mazowieckim. Firmę prowadzi Łukasz Bober.
Produkty i usługi
Nowoczesne rolnictwo, które zmaga się z wieloma problemami, w tym rosnącymi cenami nawozów, materiału siewnego czy środków ochrony roślin, wymaga precyzji w celu minimalizowania strat i ograniczania kosztów, a przy zachowaniu wysokiej wydajności produkcji. Pomagają w tym nie tylko nowoczesne maszyny rolnicze, ale też wspierające ich prace systemy. Są to między innymi GPS rolniczy oraz nawigacja polowa.

Firma Agrobober zajmuje się dostawą i wdrążeniem u klientów technologii opartych na GPS i satelitarnej nawigacji. Jej implementacja w działanie maszyn rolniczych podczas wszystkich rodzajów prac polowych, od orki, przez nawożenie, wysiew, opryski, aż po zbiór, pozwala na optymalne zużycie posiadanych przez rolnika zasobów.

Klienci otrzymują nie tylko nowoczesny sprzęt, ale wraz z nim wsparcie techniczne oraz przeszkolenie z efektywnego wykorzystania urządzeń i oprogramowania np. w kombajnach czy ciągnikach rolniczych.

Dodatkowo moduły GPS instalowane w pojazdach rolniczych zapewniają właścicielowi pełną kontrolę nad ich umiejscowieniem i pomagają je zlokalizować w przypadku kradzieży.

Szczegółowe informacji dotyczące oferty osoby zainteresowane mogą uzyskać pod telefonem.
Zasięg działania
Firma Agrobober Łukasz Bober z lokalizacji: Mężenino-Węgłowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń