Tom-Bud Tomasz Piekarzewski

Produkcja i montaż ogrodzeń panelowych oraz siatkowych

Bramy i ogrodzenia
ul. Okopowa 4, 06-456 Ojrzeń mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Tom-Bud Tomasz Piekarzewski

Informacje

Opis działalności
Firmę Tom-Bud założyliśmy w Ojrzeniu, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się produkcją i montażem ogrodzeń. Właścicielem firmy jest Tomasz Piekarzewski.
Produkty i usługi
W Tom-Bud produkujemy przede wszystkim panele ogrodzeniowe ocynkowane. Sam proces cynkowania jest niezwykle istotny podczas produkcji jakichkolwiek bram czy ogrodzeń, ponieważ to sprawdzony sposób na zabezpieczenie części metalowych przed korozją. Cynk tworzy powłokę ochronną, dzięki której rdza nie pojawi się na żadnym elemencie ogrodzenia, nawet jeśli przez wiele lat będzie ono miało kontakt z wodą deszczową i wilgocią. Cynkowanie wpływa więc na trwałość przygotowywanych przez nas produktów, a także na estetykę zamontowanych ogrodzeń.

W naszej ofercie produkcyjnej znajdują się:
- bramy,
- ogrodzenia dla domu,
- ogrodzenia panelowe,
- ogrodzenia betonowe,
- ogrodzenia siatkowe,
- ogrodzenia z podmurówką.

Wielu naszych Klientów zastanawia się nad montażem ogrodzenia z podmurówką. Nie jest ona konieczna przy bardzo lekkich płotkach, ale z pewnością zwiększy stabilność solidnych konstrukcji metalowych i sprawi, że ogrodzenie będzie trwałe przez wiele lat.

Nasza firma wykonuje ogrodzenia i bramy pod wymiar, a Klientom zapewnia doradztwo techniczne, projekt, montaż oraz ewentualny serwis.

Zapraszamy do kontaktu - firma Tom-Bud w Ojrzeniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
W
Wiktoria
W terminie wykonali dla nas ogrodzenie na całą działkę. Siatkę zamontowali do podmurówki i jest bardzo solidna oraz wytrzymała.
M
Mikołaj
Firma Tom-Bud wykonała bardzo ładne ogrodzenie na naszą posesję. Cała konstrukcja została dodatkowo ocynkowania i jest odporna na rdzę, polecam.