Grzegorz Orliński PHU

Obsługujemy województwo mazowieckie i dolnośląskie

Recykling
ul. Pułtuska 26, 06-456 Ojrzeń mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 258 515
Adres korespondencyjny
ul. Pułtuska 26, 06-456 Ojrzeń mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grzegorz Orliński,mieszczące się we Wrocławiu przy ulicy Irysowej Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grzegorz Orliński, mieszczące się we Wrocławiu przy ulicy Irysowej 31, działa w branży recyklingu od wielu lat. Naszą specjalnością jest recykling tworzyw sztucznych, zajmujemy się także skupem odpadów poprodukcyjnych, ich segregacją oraz przerobem na przemiały.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grzegorz Orliński, mieszczące się we Wrocławiu przy ulicy Irysowej 31, działa w branży recyklingu od wielu lat. Naszą specjalnością jest recykling tworzyw sztucznych, zajmujemy się także skupem odpadów poprodukcyjnych, ich segregacją oraz przerobem na przemiały.

Skupujemy odpady poprodukcyjne oraz inne nadające się do odzysku z PP, PA, PS, PC, LDPE, HDPE, ABS, POM i inne. Gwarantujemy przy tym jednorodność i dobrą jakość produktów.

Nasza oferta produktowa:

ABS,
ABS/PC,
PA – Poliamidy w tym: PA6, PA 6+GF, PA 6.6, PA 6.6+GF, PA 4.6, PA 12,
PC - Poliweglan – w kolorach krytych i transparentych,
PE w tym: LDPE HDPE o przeznaczeniach do rozdmuchu, wytłaczania i wtrysku,
PET,
PMMA -przemiały w kolorach transparentnych i krytych,
PP – Polipropylen,
PS - Polistyren nisko- i wysokoudarowy,
TPU - Poliuretan termoplastyczny,
Elastomery,
i inne.

Dla tej części klientów, którzy z jakichkolwiek przyczyn nie mogą przekazać nam odpadów osobiście, proponujemy skup obwoźny, który odbierze od Państwa niechciane śmieci.

Skup i recykling: karton, folie, makulatura, złom. Odbiór od Klienta. Gospodarka odpadami, surowce wtórne, skup makulatura gazetowa, kartonowa, folia, niszczenie dokumentów, złom, odpady metalowe, Obsługa sklepów, firm, Warszawa i okolica, transport gratis, szybka realizacja zamówienia. Karta zdania odpadów.
* Elastyczność
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy się do klienta tak by współpraca z nami zawsze była dla Niego satysfakcjonująca.
* Konkurencyjne ceny
Współpracujemy z wieloma firmami recyklingowymi na terenie całego kraju, korzystając z naszych usług, klient otrzymuje gwarancje najlepszych cen na rynku.

Jesteśmy firmą zajmującą się recyklingiem odpadów wtórnych. Jeżeli odpady w Twoim domu czy przedsiębiorstwie stają się problemem, naszaoferta jest zdecydowanie dla Ciebie.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń