Grzegorz Orliński PHU

Skup i przerób tworzyw sztucznych.

Recykling
ul. Pułtuska 26, 06-456 Ojrzeń mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Grzegorz Orliński PHU

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się prowadzeniem firmy, która przede wszystkim zajmuje się świadczeniem usług recyklingu odpadów plastikowych oraz utylizacji odpadów. Właścicielem firmy jest Grzegorz Orliński, a nasza siedziba znajduje się w Ojrzeniu, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Nasza firma działa w branży recyklingu od naprawdę wielu lat. Specjalizujemy się w prowadzeniu recyklingu tworzyw sztucznych, ale zajmujemy się również skupem odpadów poprodukcyjnych, ich segregacją oraz późniejszym przerobem na przemiały. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i dolnośląskiego.

Skupujemy przeróżne odpady poprodukcyjne oraz inne, które nadają się do odzysku. Gwarantujemy przy tym jednorodność oraz wysoką jakość produktów. Dla Klientów, którzy nie mogą przekazać odpadów osobiście, proponujemy skup obwoźny, który bezproblemowo odbierze od Państwa niechciane śmieci.

Nasza oferta produktowa to takie rodzaje tworzywa, jak:
- ABS i ABS/PC,
- poliamidy,
- poliwęglany,
- PE, LDPE oraz HDPE,
- przemiały w kolorach krytych i transparentnych,
- polipropylen,
- polistyren,
- wiele innych.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a także dostosowujemy się do Klienta, by współpraca przebiegała w sposób satysfakcjonujący. Współpracujemy również z wieloma firmami recyklingowymi na terenie kraju. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy z Ojrzenia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Antek
Bardzo dobrze zajmują się prowadzeniem recyklingu tworzyw sztucznych. Cieszę się, że istnieją firmy takie jak ta, które dbają o naszą planetę.