Grzegorz Orliński Recykling Tworzyw Sztucznych

Skup i przerób tworzyw sztucznych

Recykling
ul. Pułtuska 26, 06-456 Ojrzeń mazowieckie
(13 opinii) napisz opinię
Grzegorz Orliński Recykling Tworzyw Sztucznych
ul. Pułtuska 26, 06-456 Ojrzeń mazowieckie
NIP
5661666709
Telefon
Grzegorz Orliński Recykling Tworzyw Sztucznych

Informacje

Opis działalności firmy Grzegorz Orliński Recykling Tworzyw Sztucznych w Ojrzeń
Nasza firma zajmuje się recyklingiem oraz utylizacją odpadów plastikowych. Właścicielem firmy jest Grzegorz Orliński, a nasza siedziba znajduje się w Ojrzeniu, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Nasza firma działa w branży recyklingu od naprawdę wielu lat. Specjalizujemy się w prowadzeniu recyklingu tworzyw sztucznych, ale zajmujemy się również skupem odpadów poprodukcyjnych, ich segregacją oraz późniejszym przerobem na przemiały. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i dolnośląskiego.

Skupujemy przeróżne odpady poprodukcyjne oraz inne, które nadają się do odzysku. Gwarantujemy przy tym jednorodność oraz wysoką jakość produktów. Dla Klientów, którzy nie mogą przekazać odpadów osobiście, proponujemy skup obwoźny, który bezproblemowo odbierze od Państwa niechciane śmieci.

Nasza oferta produktowa to takie rodzaje tworzywa, jak:
- ABS i ABS/PC,
- poliamidy,
- poliwęglany,
- PE, LDPE oraz HDPE,
- przemiały w kolorach krytych i transparentnych,
- polipropylen,
- polistyren,
- wiele innych.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a także dostosowujemy się do Klienta, by współpraca przebiegała w sposób satysfakcjonujący. Współpracujemy również z wieloma firmami recyklingowymi na terenie kraju. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy z Ojrzenia.
Zasięg działania
Firma Grzegorz Orliński Recykling Tworzyw Sztucznych z lokalizacji: Ojrzeń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
A
Arkadiusz
To jedna z lepszych firm, zajmujących się recyklingiem tworzyw sztucznych. Zawsze mogę tu liczyć na dobre ceny za dostarczone materiały.
X
Xpope
Bardzo dobry skup, zawsze sprawnie przyjmują każdą ilość tworzyw sztucznych i płacą naprawdę dobrze.
A
Adam
Sprzedają dobrej jakości regranulaty, które nadają się do ponownego użycia. Pan z obsługi chętnie doradził mi w wyborze.
K
Katarzyna
Oddaję im spore ilości makulatury z mojego biura. Skup przyjmuje wszystko i na miejscu waży odpady. Od razu wyliczają stawkę i dają kasę od ręki. Są bardzo uczciwi.
B
Bartosz
Sami odbierają ode mnie wszystkie odpady, więc nie martwię się o transport tworzyw sztucznych. Przy tym sprzedaż naprawdę się opłaca, bo mają niezły cennik i płacą od ręki.
M
Marlena
Granulaty, które produkują, są czyste i bardzo dobrej jakości. Odkupuję od nich przerobione poliamidy za dobrą cenę.
Ł
Łukasz
Mają bardzo dobre ceny za większe ilości tworzyw sztucznych. Zawsze oddaję im wszystkie odpady, bo od ręki płacą mi za dostarczone materiały.
K
Kamil
Najlepsza firma zajmująca się recyklingiem. Bardzo dobrze dbają o planetę i najbliższe otoczenie.
P
Piotr
Polecam usługi Pana Grzegorza. Na recyklingu zna się jak mało kto i dokładnie wykonuje swoje usługi.
F
Fabian
Jestem w stu procentach zadowolonym klientem. Nawiązanie z nimi współpracy było strzałem w dziesiątkę!
K
kulfon
Posiadają spore doświadczenie w zakresie recyklingu. Zdecydowanie znają się na swojej pracy.
P
Paweł
Warto powierzyć im kwestię związaną z recyklingiem i utylizacją odpadów różnego rodzaju. Widać, że niesamowicie przykładają się do swojej pracy.
A
Antek
Bardzo dobrze zajmują się prowadzeniem recyklingu tworzyw sztucznych. Cieszę się, że istnieją firmy takie jak ta, które dbają o naszą planetę.