"CEDROB" S.A.

Cedrob Pasze Wiedza i doświadczenie

06-400 Ujazdówek 2A mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Informacje

O nas
Jednym z najważniejszych działów Cedrob S.A., istniejącym od 2007 roku jest Zakład Produkcji Pasz. Wytwórnie Pasz w Gumowie, Raciążu, Rypinie i Ligocie Dolnej koło Kluczborka są w stanie wyprodukować w ciągu roku prawie 1 500 000 ton mieszanek paszowych dla drobiu i trzody chlewnej. Cedrob Pasze to najnowocześniejsze wytwórnie pasz w Polsce. W pełni zautomatyzowane linie technologiczne wyposażone są w urządzenia spełniające najwyższe światowe standardy.
Cedrob Pasze oferuje bogaty asortyment mieszanek paszowych dla drobiu i trzody chlewnej. Mieszanki paszowe mają urozmaicony skład, zawierający kilka rodzajów komponentów zbożowych, by nie wprowadzać do żywienia ptaków i trzody chlewnej mono diety. Szczególna uwaga przykładana jest do jakości materiałów paszowych, z których produkowane są wszystkie mieszanki, co jest nieodzownym elementem tworzenia wysokiej jakości asortymentu.
Proponowane programy żywieniowe zostały opracowane w oparciu o najnowocześniejszą wiedzę, która pozwala w pełni wykorzystać potencjał genetyczny ptaków i trzody chlewnej. W nowoczesnej koncepcji żywienia zwierząt tylko pełna znajomość ich wymagań pokarmowych oraz właściwy wybór jakości materiałów paszowych - odpowiednio zbilansowanych w recepturze - są gwarantami bezpieczeństwa – nie tylko dla produktów Cedrob Pasze, ale przede wszystkim dla producentów żywca i jaj.

Marka wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. Regularnie bada rynek, co daje jej realne spojrzenie na oczekiwania współpracujących z nią kontrahentów. Partnerstwo, wzajemne zaufanie i zrozumienie to priorytety w codziennych kontaktach handlowych.
Opis działalności
Cedrob Pasze to marka wysokiej jakości mieszanek paszowych dla drobiu oraz trzody chlewnej. Nasz asortyment obejmuje pasze dla kurcząt rzeźnych, indyków rzeźnych, kur stad reprodukcyjnych mięsnych i nieśnych, a także kur stad towarowych, kaczek, gęsi oraz trzody chlewnej. Marka została doceniona za innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość asortymentu i indywidualne podejście do Klienta. Cedrob Pasze sukcesywnie buduje grono odbiorców własnych produktów. Dziś, już co ósmy hodowca drobiu w Polsce nabywa nasze mieszanki paszowe. Zapraszamy do współpracy.
Produkty i usługi
Asortyment Cedrob Pasze to mieszanki paszowe dla kurcząt rzeźnych, indyków rzeźnych, kur stad reprodukcyjnych mięsnych i nieśnych, a także kur stad towarowych, kaczek, gęsi oraz trzody chlewnej. Zastosowane we wszystkich wytwórniach rozwiązania technologiczne pozwalają uzyskiwać mieszanki paszowe wysokiejjakości, efektywne w hodowli i całkowicie bezpieczne dla spożywających je zwierząt.-
Marki i specjalizacje
Pasze
Skup zbóż
Sprzedaż mieszanek paszowych
żywienie drobiu
żywienie trzody chlewnej
mieszanki paszowe

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń