Cedrob S.A.

CEDROB S.A. - największy polski producent mięsa drobiowego

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
06-400 Ujazdówek 2A mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cedrob S.A.

Informacje

Opis działalności
Cedrob S.A. to lider w produkcji mięsa drobiowego w Polsce, będący jednocześnie największą firmą w branży z rodzimym kapitałem. Początki istnienia firmy sięgają 1991 roku. 30-letnie doświadczenie w hodowli oraz produkcji drobiu, a także poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań doprowadziło do stworzenia zamkniętego obiegu produkcji, odbywającego się zgodnie z zasadą „od ziarna do stołu”. Zarząd zaprasza do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Cedrob S.A. jest prekursorem nowoczesnych rozwiązań technologicznych w branży mięsnej. Jest to jedyny w Polsce w pełni zintegrowany zakład produkcyjny, w którym nadzorowanie wszystkich ogniw procesu produkcyjnego przez wyspecjalizowanych pracowników, pozwala na dostarczenie konsumentom produktów najwyższej jakości.

Początek obiegu produkcyjnego w spółce rozpoczyna się na fermach reprodukcyjnych, funkcjonujących w ramach wewnętrznej integracji. Daje to odbiorcom piskląt 100% bezpieczeństwo oraz gwarancję terminowych dostaw. Następnie wzrost masy kurcząt jest w pełni kontrolowany na fermach drobiu poprzez dostarczanie odpowiednio zbilansowanej paszy, kończąc na otrzymaniu bezpiecznego wyrobu dostarczanego klientom.

Firma specjalizuje się w produkcji mięsa z kurczaka, kury, kaczki oraz gęsi. Obecnie w strukturze Cedrob S.A. funkcjonują:

- fermy reprodukcyjne,
- wylęgarnie piskląt w Pawłowie, Skarżynku oraz w Mławie,
- fermy w tuczu,
- wytwórnie pasz w Gumowie, Raciążu oraz Rypinie,
- Zakład Mięsa Drobiowego w Ciechanowie oraz Ujazdówku koło Ciechanowa,
- Zakład Drobiarski w Niepołomicach koło Krakowa,
- Zakład Handlu Paliwami,
- Zakład Handlu Nawozami.

Ubojnie drobiu w Ujazdówku funkcjonujące w strukturach Cedrob S.A. są najnowocześniejszymi obiektami tego typu w Polsce. W skład nowoczesnego kompleksu wchodzi oczyszczalnia ścieków oraz biogazownia. W bieżącym roku planowane jest ukończenie kolejnej inwestycji, która zwiększy moce produkcyjne firmy do uboju żywca w ilości 1 mln sztuk dziennie!

Cedrob oferuje bogaty asortyment mięsa drobiowego: z kurczaka, kury rosołowej, kaczki oraz z gęsi. Wyroby te sprzedawane są w formie tuszek oraz w formie elementów drobiowych.

Sprzedawane jest mięso świeże i mrożone oraz wyroby takie jak pasztety, wędliny i kiełbasy.

Firma skupuje też zboża, które przerabia na pasze pełnoporcjowe i uzupełniające dla drobiu i trzody chlewnej. Zajmuje się też transportem pasz i sprzedażą paliw.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń