Cedrob S.A.

Produkcja mieszanek paszowych dla drobiu i trzody chlewnej

Pasze
06-400 Ujazdówek 2A mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cedrob S.A.

Informacje

Opis działalności
Cedrob Pasze to marka wysokiej jakości mieszanek paszowych dla drobiu oraz trzody chlewnej. Asortyment obejmuje pasze dla kurcząt rzeźnych, indyków rzeźnych, kur stad reprodukcyjnych mięsnych i nieśnych, a także kur stad towarowych, kaczek, gęsi oraz trzody chlewnej. Marka została doceniona za innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość asortymentu i indywidualne podejście do Klienta. Cedrob Pasze sukcesywnie buduje grono odbiorców własnych produktów. Dziś, już co ósmy hodowca drobiu w Polsce nabywa nasze mieszanki paszowe. Pracownicy zapraszają do kontaktu.
Produkty i usługi
Zakład Produkcji Pasz to jeden z najważniejszych oddziałów całej spółki Cedrob. Powstał w 2007 roku i składa się z wytwórni w Gumowie, Raciążu, Rypinie i Ligocie Dolnej koło Kluczborka. Łączenie wytwórnie paszy są w stanie dostarczać w ciągu roku 1 500 000 ton mieszanek paszowych. Są to zarówno pasze przeznaczone dla drobiu, jak i dla trzody chlewnej. Zakłady wyróżniają się nowoczesnymi, w pełno zautomatyzowanym liniami technologicznymi.

Bogaty asortyment mieszanek paszowych dla drobiu i trzody chlewnej wyróżnia się stosowaniem urozmaiconego składu. W każdej z pasz znajduje się kilka rodzajów komponentów zbożowych wysokiej jakości, co zapobiega monodiecie.

Przygotowane dla drobiu i trzody chlewnej programy żywieniowe oparte są na najnowszej wiedzy, co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału genetycznego zwierząt. Najlepsze jakościowo materiały paszowe i znajomość wymagań żywieniowych poszczególnych gatunków umożliwiają osiągniecie sukcesu w hodowli.

Marka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dlatego trafiają do nich idealnie dopasowane rozwiązania.

Asortyment Cedrob Pasze składa się z mieszanek paszowych różnych odmian. Oferta spółki obejmuje:

- mieszanki paszowe dla kurcząt rzeźnych,
- mieszanki paszowe dla indyków rzeźnych,
- mieszanki paszowe dla kur stad reprodukcyjnych mięsnych,
- mieszanki paszowe dla kur stad reprodukcyjnych nieśnych,
- mieszanki paszowe dla kur stad towarowych kaczek.

Ponadto Cedrob produkuje mieszanki paszowe dla gęsi, kaczek oraz trzody chlewnej.

Nowoczesne rozwiązania wdrażane w firmowych wytwórniach sprawiają, że pasze oferowane przez przedsiębiorstwo charakteryzują się wysoką jakości, podnoszą efektywność hodowli i są bezpieczne dla zwierząt. Stosowanie pasz marki Cedrob pozwala też na osiągnięcie większych zysków.

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe