Das Dach Sylwester Polak

Produkty do budowy dachu

Dachy i rynny
ul. marsz. Piłsudskiego 8, 08-430 Żelechów mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
692 593 086
Das Dach Sylwester Polak

Informacje

Opis działalności
Firma Das Dach istnieje na rynku od 2003 roku. Nasza siedziba znajduje się w Żelechowie, an terenie mazowieckiego. Właścicielem jest Sylwester Polak.
Produkty i usługi
Dach to niezwykle ważny element każdego budynku. To on zabezpiecza przed złymi warunkami atmosferycznymi i warto, by był jak najlepiej wykonany. Poza tym możemy być także elementem estetycznym. Dobrze dobre pokrycie dachowe możemy być cechą charakterystyczną domu.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć dachowych. Wykonujemy dobór odpowiedniego materiału, bezpłatną wycenę, dostarczenie materiałów własnym transportem oraz na końcu staranny montaż.

W ofercie mamy:
- blachy dachówkowe, trapezowe, elewacyjne;
- dachówki aluminiowe, betonowe, ceramiczne;
- systemy orynnowania PCV, aluminium, stal;
- akcesoria;
- blachy aluminiowe na rąbek.

Poza tym zapewniamy folie dachowe paroprzepuszczalne, paroszczelne oraz okna dachowe. Zlecić nam można pokrycie dachu blachą aluminiową na rąbek Prefa (udzielamy na tę usługę 40 lat gwarancji), zamontowanie orynnowania prostokątnego i półokrągłego.

Korzystamy z pomocy specjalistycznego sprzętu. Ponadto zatrudniamy tylko wykwalifikowanych fachowców, dla których prace dachowe są codziennością.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Das Dach
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie, lubelskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Guha_gg
Długo zastanawiałem się, czy zmieniać pokrycie dachowe. W końcu się na to zdecydowałem. Zleciłem to tej firmie i nie żałuję.