Pracownia Psychologiczna Kontra Irmina Wysocka

Pomoc psychologiczna dla młodzieży i dorosłych

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Mickiewicza 10/7 LU, 08-400 Garwolin mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 363 549
Adres korespondencyjny
ul. Mickiewicza 10/7 LU, 08-400 Garwolin mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Pracownia Psychologiczna Kontra należy do Irminy Wysockiej i mieści się w Garwolinie. Właścicielka gabinetu ukończyła Społeczną Psychologię Kliniczną w stolicy, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczona psycholog prowadziła przez 6 lat pracownię w Warszawie. Pracowała również w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.
Produkty i usługi
Problemy natury psychologicznej dotykają ludzi w każdym wieku, a ich przyczyny mogą być różne. Rozwiązanie tych problemów najczęściej przerasta te osoby, dlatego tak ważna jest specjalistyczna pomoc. Znaleźć ją można w pracowni psychologicznej Kontra, prowadzonej przez psycholog Irminę Wysocką. Właścicielka pracowni ma doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi, dlatego jest w stanie pomóc nawet całym rodzinom, które mają kłopoty. Pomoc psychologiczna udzielana wgabinecie jest indywidualnie dopasowywana do klientów, by ci poczuli się lepiej, a w przypadku konfliktów - potrafili znaleźć porozumienie.

Psycholog Irmina Wysocka pomaga rodzicom dotrzeć do swoich dzieci i zwalczyć tak poważne problemy jak uzależnienie od komputera i trudności w nauce. Oferta pomocy psychologicznej obejmuje również:
-leczenie depresji
-leczenie nerwic,
-leczenie uzależnień
-leczenie napadów paniki
-leczenie fobii

Ponadto psycholog zajmuje się coachingiem, czyli motywowaniem do działania.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć opracowni psychologicznej Kontra. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej, natomiast wizyty najlepiej rejestrować telefonicznie.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń