Robo Consulting Robert Bogusz

Biuro projektowe, projekty gotowe i indywidualne, kompleksowa obsługa inwestycji

ul. Zarzecze 7, 08-400 Garwolin mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota 09:00 - 12:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 897 879
501897879
bogusz@life.pl
Karolina Bogusz
514757951
Adres korespondencyjny
ul. Zarzecze 7, 08-400 Garwolin mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Kompleksowe usługi projektowe. Sporządzamy projekty budynków mieszkalnych, letniskowych, gospodarczych jak i projekty biur, magazynów, oraz innych budynków usługowych także w standardzie budownictwa energooszczędnego.
Opis działalności
Usługi projektowe firmy Robo Consulting to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Jesteśmy wykwalifikowanymi ekspertami z zakresu sporządzania projektów architektonicznych, konstrukcji budowlanych i instalacji . Sporządzamy projekty budynków mieszkalnych, letniskowych, gospodarczych jak i projekty biur, magazynów, oraz innych budynków usługowych także w standardzie budownictwa energooszczędnego
Produkty i usługi
Robo Consulting Robert Bogusz dostosowuje swoją ofertę projektową do szczególnych, indywidualnych potrzeb swoich Klientów. Nasi projektanci są doświadczonymi fachowcami, rozumiejącymi jak ważne w wykonaniu konstrukcji stalowej czy żelbetowej jest wykonanie odpowiedniego projektu oraz doprowadzenie go do profesjonalnej realizacji. Dlatego też staramy się, by nasze projekty budynków były zawsze przejrzyste, czytelne, ale zarazem posiadały odpowiednią dawkę oryginalności i artyzmu.Jako odpowiedzialny projektant konstrukcji, firma udziela również wszechstronnych porad. Wykonujemy ekspertyzy, wystawiamy profesjonalne i zgodne z aktualnym stanem rzeczy opinie konstrukcyjne. Naszą zaletą jest, że na udzielenie przez nas specjalistycznej porady konstruktorskiej nie trzeba długo czekać.
Staramy się dostosować ceny naszych usług projektanckich do indywidualnych oczekiwań naszego Klienta. Dzięki temu każdy może liczyć u nas na sprawiedliwe i profesjonalne podejście do przygotowanego dla niego projektu. Dzięki naszej wszechstronności możemy zapewnić, że z usług firmy mogą skorzystać nie tylko Klienci indywidualni, ale także firmy i instytucje publiczne.
Obecnie większość naszej działalności to projekty budynków użyteczności publicznej oraz przemysłowe Od wielu lat współpracujemy z biurami architektonicznymi, firmami wykonawczymi i developerami, robiąc co następuje:
- koncepcje konstrukcji i oszacowanie zużycia materiałów
- projekty budowlane
- projekty wykonawcze, do projektu budowlanego własnego, bądź zewnętrznego
- oceny stanu technicznego i ekspertyzy
Zajmujemy się głównie konstrukcjami żelbetowymi monolitycznymi oraz stalowymi.
Obecnie większość naszej działalności to projekty budynków użyteczności publicznej oraz przemysłowe (hale oraz fundamenty i zaplecza hal), a także pomniejsze obiekty inżynierskie typu zbiorniki podziemne i naziemne, kładki, mostki itp. Zajmujemy się także, w mniejszej ilości, projektami budownictwa mieszkaniowego.
Marki i specjalizacje
Projekt hali, projekt garażu, projekt wiaty, projekt chłodni, projekt budynku mieszkalnego, kosztorys, ocena stanu technicznego, ekspertyzy, projekt budynek letniskowy, projekt chlewni, projekt przechowalni, świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne.
Jeśli nie znasz naszej firmy i nawiązujesz z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.Posiadam uprawnienia kierownika budowy, wykonujemy przeglądy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Marcin
2013-11-07 18:46:25
Bardzo dobry kontakt, fachowa pomoc. Polecam
M
Monika
2011-06-08 20:45:31
wszystko ok polecam