Max-Dach Tomasz Paduch

Profesjonalne usługi dekarskie

Dachy i usługi dekarskie
08-400 Niecieplin 41B mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Max-Dach Tomasz Paduch
08-400 Niecieplin 41B mazowieckie
Telefon
Max-Dach Tomasz Paduch

Informacje

Opis działalności firmy Max-Dach Tomasz Paduch w Niecieplin
Jesteśmy firmą o nazwie Max-Dach. Właścicielem działalności jest Tomasz Paluch. Zajmujemy się świadczeniem usług dekarskich w szerokim zakresie. Nasza siedziba znajduje się w Niecieplinie, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Posiadamy spore doświadczenie w branży dekarskiej. Dzięki temu tworzone przez nas pokrycia dachowe będą odpowiednio wytrzymałe i funkcjonalne przez wiele długich lat. Wykorzystujemy w tym celu najlepsze materiały budowlane, które zapewniają nam renomowani i zaufani dostawcy.

Realizowane przez nas zadania związane są przede wszystkim z tworzeniem pokryć dachowych. Wykorzystywane w tym celu materiały, to na przykład:
- dachówki,
- blacha dachowa,
- blachodachówki,
- blacha trapezowa,
- dachówki ceramiczne.

Co więcej, możemy wykonać różnego rodzaju naprawy dekarskie. Dokonujemy remontów oraz napraw uszkodzonych lub starych pokryć dachowych, które już nie spełniają swoich funkcji. Dzięki temu możemy przywrócić im drugą młodość, a także estetyczny wygląd. Zawsze w pełni angażujemy się w swoje zlecenia.

Zapraszamy Państwa serdecznie do nawiązania współpracy z firmą Max-Dach w Niecieplinie.
Zasięg działania
Firma Max-Dach Tomasz Paduch z lokalizacji: Niecieplin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
M
Mariusz Miros
Szczerze i gorąco polecam tą firmę i usługi Pana Tomasza. Realizowaliśmy wykonanie więźby dachowej oraz pokrycia dachu. Reakcja za każdym razem podczas kontaktu była błyskawiczna i pełna profesjonalizmu. Pracownicy tej firmy to fachowcy i doskonale wiedzą co robią. Zamówienie, realizacja, terminowość bez najmniejszych problemów. Polecam wszystkim niezdecydowanym! Firma profesjonalna, uczciwa i godna zaufania.