Dec auto-mat automatyczne skrzynie biegów Daniel Kowalczyk

Naprawa automatycznych skrzyń biegów.

Skrzynie biegów
ul. Sienkiewicza 16, 08-441 Parysów mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
513 104 167
Adres korespondencyjny
ul. Sienkiewicza 16, 08-441 Parysów mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy DEC AUTO-MAT znajduje się w Parysowie, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w sprzedaży automatycznych skrzyń biegów. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2006 roku, od początku oferując wysokiej jakości produkty. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Daniel Kowalczyk
Produkty i usługi
Możemy Pańtwu zaproponować sprzedaż oraz naprawa automatycznych skrzyń biegów. W naszej ofercie można znaleźć montaż skrzyń biegów w samochodach osobowych, ciężarowych oraz terenowych, a także autobusach.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy regeneracja automatycznych skrzyń biegów. Podejmiemy się również naprawy i regeneracji reduktorów. Oprócz tego jesteśmy w stanie wymienić olej w automatycznych skrzyniaxh biegów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonanie przekładki z automatu na manual.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnićoczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą DEC AUTO-MAT.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
Baltazar
Zdecydowanie warsztat do którego mam zaufanie. Zrobili mi fachową naprawę skrzyni i to w całkiem przystępnej cenie. Profesjonaliści!