Dec auto-mat automatyczne skrzynie biegów Daniel Kowalczyk

Sprzedaż, montaż oraz naprawa automatycznych skrzyń biegów.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Sienkiewicza 16, 08-441 Parysów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
513 104 167
Adres korespondencyjny
ul. Sienkiewicza 16, 08-441 Parysów mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy DEC AUTO-MAT znajduje się w Parysowie, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w sprzedaży automatycznych skrzyń biegów. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2006 roku, od początku oferując wysokiej jakości produkty. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Daniel Kowalczyk
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy DEC AUTO-MAT jest sprzedaż oraz naprawa automatycznych skrzyń biegów. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż skrzyń biegów w samochodach osobowych, ciężarowych oraz terenowych, a także autobusach.

W naszej ofercie można również znaleźć regenerację automatycznych skrzyń biegów. Podejmiemy się również naprawy i regeneracji reduktorów. Oprócz tego zajmujemy się wymianą oleju w automatycznych skrzyniaxh biegów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonanie przekładki z automatu na manual.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy DEC AUTO-MAT.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń