Fol-Plast Zawadka sp. z o.o. sp. k.

Folie i opakowania foliowe

Folie i foliowanie
al. Wyzwolenia 2a, 08-440 Pilawa mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fol-Plast Zawadka sp. z o.o. sp. k.

Informacje

Opis działalności
Fol-Plast Zawadka to firma z Pilawy, w powiecie garwolińskim, w województwie mazowieckim. Została założona w 1987 roku i od początku działa w branży tworzyw sztucznych. Produkuje wysokiej klasy artykuły i jednocześnie dba o środowisko naturalne.
Produkty i usługi
Fol-Plast Zawadka z Pilawy to doświadczony dostawca opakowań i folii. Przedsiębiorstwo prowaidzy nowoczesny zakład, w którym produkuje materiały o różnych parametrach, dostosowane do oczekiwań klientów. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie terminów odnośnie nawet największych zamówień. Ponadto gwarantuje atrakcyjne ceny.

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się przede wszystkim folie polietylenowe LDPE, HDPE, MDPE. Mogą być dostarczane w swojej podstawowej wersji albo zostać wykorzystane do produkcji bardziej skomplikowanych opakowań. Folie używane są we wszystkich gałęziach przemysłu, ponieważ idealnie nadają się do zabezpieczenia mniejszych i większych produktów i konstrukcji. Folie mogą być perforowane, jonizowane i zadrukowywane drukiem fleksograficznym. Ponadto firma podejmuje się produkcji folie ze specjalnymi dodatkami, które nadają materiałom takich właściwości jak poślizg lub określony kolor.

W różnych wariantach kolorystycznych powstają też opakowania foliowe. Oferta zakładu Fol-Plast Zawadka obejmuje:
-worki na śmieci,
-worki foliowe,
-worki ESD,
-koperty kurierskie,
-torby typu MARKET,
-torby typu T-SHIRT,
-worki na rolce z gilzą,
-worki na rolce bez gilzy.

Worki, tak samo jak folie, mogą być oznaczane nadrukami informacyjnymi i grafikami.
Poza produkcją opakowań firma zajmuje się też przetwarzaniem tworzyw sztucznych. Przetwarza zarówno materiały które pozostają po produkcji w zakładzie, jak i skupuje odpady przemysłowe od innych firm. Korzysta na tym środowisko, a powstały w ten sposób materiał, czyli granulat, jest ponownie wykorzystywany.

Wymienione informacje o zakładzie Fol-Plast Zawadka to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej danych o firmie i jej ofercie warto wejść na stronę internetową, napisać maila lub zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, garwoliński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń