Kraj Hanna Rękawek

Produkcja nakrętek, wieczek i innych artykułów z tworzyw sztucznych

Opakowania z tworzyw sztucznych
ul. Milanowska 15, 08-460 Sobolew mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(25) 682 53 47
Adres korespondencyjny
ul. Milanowska 15, 08-460 Sobolew mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Kraj znajduje się w Sobolowie, w powiecie garwolińskim, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją artykułów z tworzyw sztucznych służących do zabezpieczania opakowań. Jego właścicielką jest Hanna Rękawek. początki działalności zakładu sięgają roku 1999.
Produkty i usługi
Firma Kraj od ponad 20 lat produkuje zabezpieczenia do artykułów spożywczych i chemicznych. W zakładzie używa najlepszych materiałów i specjalistycznych maszyn, dzięki czemu wykonuje wytrzymałe produkty o wymaganych przez zamawiającego wymiarach. W ofercie znajdują się przede wszystkim nakrętki różnokolorowe o wymiarach od 51 mm do 85 mm. Sprawdzają się do nakręcenia na opakowania szklane, metalowe i plastikowe. Ponadto firma produkuje nakrętki stożkowe do słoików z miodem. Wytwarzane są nakrętki do słoików o pojemności 400 i 900 ml. Wraz z nimi dostarczane są membrany tekturowo- aluminiowe. Firma Kraj oferuje również:
-wieczka do tub tekturowych,
-wieczka do puszek aluminiowych,
-nakrętki do keczupu,
-opakowania typy instant,
-opakowania do dań gotowych.

Opakowania tego rodzaju są dopuszczone do kontaktu z żywnością i są odporne na wysokie temperatury. Dostępne są opakowania o pojemności 0,5 i 0,7 l. Wraz z nimi wysyłane są plastikowe łyżeczki.

Wszystkie wyroby pakowane są zgodnie z oczekiwaniami klientów i terminowo dostarczane na wskazane miejsce.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie firmy Kraj. Więcej, w tym wymiary produkowanych nakrętek można znaleźć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

kraj,