Kraj Hanna Rękawek

Zabezpieczenia do słoików, tub tekturowych i opakowań z tworzyw sztucznych

Obróbka tworzyw sztucznych
ul. Milanowska 15, 08-460 Sobolew mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(25) 682 53 47
Kraj Hanna Rękawek

Informacje

Opis działalności
Kraj to firma z Sobolewa, w powiecie garwolińskim, w województwie mazowieckim. Została założona w końcu lat 90. XX wieku, a jej właścicielką jest Hanna Rękawek. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją artykułów z tworzyw sztucznych. Dostarcza je klientom działającym w różnych branżach, np. chemicznej oraz spożywczej.
Produkty i usługi
Tworzywa sztuczne są przez firmę Kraj używane do produkcji wytrzymałych, estetycznych i tanich artykułów. W zakładzie na nowoczesnych maszynach powstają m.in. nakrętki stożkowe do słoików z miodem. Dobierane są do nich specjalne membrany aluminiowo-tekturowe. Ponadto firma produkuje nakrętki plastikowe o średnicy 51 mm do 85 mm, nakrętki do opakowań z keczupem oraz wieczka-nasadki, Ich wymiary to 68, 73, 83, 99 i 150 mm. Przeznaczone są do metalowych puszek oraz tub. W zakładzie produkowane są dodatkowo opakowania. Oferta w tym zakresie obejmuje:
-opakowania na dania gotowe,
-opakowania na dania instant,
-łyżeczki plastikowe.

Opakowania dostępne są w odmianach 0,5 i 0,7 litra, a zastosowane do nich produkcji materiały są odporne na wysokie temperatury. Mają przy tym certyfikat do używania wraz z żywnością.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez firmę Kraj. Więcej, w tym dodatkowe zdjęcia produkowanych w zakładzie wyrobów znajdują się na stronie internetowej. Pytania dotyczące produktów najlepiej kierować na adres e-mailowy albo telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

kraj,