Kraj Hanna Rękawek

Kompleksowa oferta opakowań i tworzyw sztucznych

Tworzywa sztuczne
ul. Milanowska 15, 08-460 Sobolew mazowieckie
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 16:00
środa 8:00 - 16:00
czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(25) 682 53 47
Adres korespondencyjny
ul. Milanowska 15, 08-460 Sobolew mazowieckie

Informacje

O nas
Przedsiębiorstwo Produkcyjne "KRAJ" rozpoczęło swoją działalność w 1989 roku w oparciu o kapitał rodzinny i do dziś zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów z tworzyw sztucznych ciągle rozszerzając asortyment i obszar działania.

Na chwilę obecną firma produkuje szeroką gamę produktów z tworzyw termoplastycznych i technicznych, specjalizuje się w produkcji opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego.

Lata doświadczenia w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych sprawiły, że dziś jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej. Pod względem jakościowym jak i terminów realizacji możemy konkurować z najlepszymi - i to z dużym powodzeniem.

Zastosowanie surowców najwyższej jakości, zaawansowane technologie, a także ciągła modernizacja procesów produkcyjnych i rygorystyczne warunki kontroli produktów są gwarancją wysokiej jakości. Na oferowane przez nas wyroby posiadamy atesty PZH (dopuszczenie do kontaktu z żywnością).

Krótkie terminy realizacji zamówień to atut, który wyróżnia nas spośród konkurencji.

Nowe pomysły produkcyjne realizujemy całościowo od wzoru do gotowego wyrobu, uczestnicząc w procesie projektowania i wykonania form wtryskowych.

Najlepszym potwierdzeniem sukcesu firmy są nasi Odbiorcy. Firma odnosi coraz większe sukcesy zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym współpracując ze stałymi klientami oraz pozyskując nowych stabilnych partnerów handlowych, co pozwala na jej ciągły rozwój. Wysokiej jakości wyroby sprzedawane są w kraju i za granicą, ciesząc się niezmiennym uznaniem na rynku.

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy wysoką jakość wyrobów za rozsądne pieniądze.

Producent nakrętek plastikowych, producent wieczek na słoiki, plastikowe nakrętki na słoiki, wieczka plastikowe, wieczka plastikowe do puszek metalowych, wieczka plastikowe na puszki metalowe, wieczka plastikowe do tub, wieczka plastikowe na tuby tekturowe, producent nakrętek plastikowych, nakrętki na słoiki, plastikowe nakrętki producent.
Opis działalności
Kraj to firma zajmująca się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu tworzyw sztucznych i opakowań, robi to nieprzerwanie od 1999 roku. Jej właścicielem jest Hanna Rękawek.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Produkcyjne „Kraj” zajmuje się produkcją wszelkiego typu artykułów z tworzyw sztucznych. Nasza siedziba znajduje się w Sobolewie w województwie mazowieckim, ale obsługujemy klientów niezależnie od ich lokalizacji. Działamy w branży już niemal 30 lat, a w tym czasie z powodzeniem zrealizowaliśmy setki różnorodnych projektów.

Większość naszych odbiorców reprezentuje przemysł spożywczy i chemiczny. Dlatego też w naszej produkcji dominują wyroby, takie jak wieczka, nakrętki czy pojemniki. Realizujemy również zamówienia niestandardowe, według indywidualnych wytycznych klientów.

Doradzamy na każdym etapie procesu – od wstępnej koncepcji, aż po dostarczenie gotowego wyrobu. Korzystamy z wyspecjalizowanych firm transportowych, zapewniających terminowe i bezpieczne dostawy na terenie całej Polski i Europy.

Wybrane produkty które pragniemy Państwu zaproponować:
- nakrętki o średnicach od 51 do 85 milimetrów;
- wieczka do puszek metalowych o średnicach od 68 do 150 milimetrów;
- odporne na wysoką temperaturę pojemniki spożywcze do dań gotowych o pojemności od 0,5 do 0,7 litra.

Bazujemy na surowcach sprawdzonych i renomowanych dostawców, takich jak polistyren, polietylen czy polipropylen. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością wykonania.

Dbamy o to, aby nasz park maszynowy był na bieżąco modernizowany oraz uzupełniany o nowe urządzenia. Pozwala to nam dostarczać wyroby najwyższej klasy, a jednocześnie oferować krótkie terminy realizacji poszczególnych zleceń. Wśród odbiorców firmy „Kraj”, znajdują się zarówno podmioty krajowe, jak i zagraniczne.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów współpracy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zapewniając profesjonalną obsługę oraz pełną dyspozycyjność. Prowadzimy efektywny nadzór na każdym etapie produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości produkt w optymalnej cenie.

Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń