Hydraulika Jurzysta Usługi Instalacyjno Sanitarne, wod-kan, co, gaz

Budowa instalacji sanitarnych i przemysłowych.

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Sądowa 12, 08-460 Sobolew mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
601 953 987
Może cię zainteresować
Hydraulika Jurzysta Usługi Instalacyjno Sanitarne, wod-kan, co, gaz

Informacje

Opis działalności
Hydraulika Jurzysta to firma świadcząca usługi w zakresie instalacyjno-sanitarnym. Siedziba naszej firmy to Sobolew, na terenie województwa mazowieckiego. Swoją działalność prowadzimy od 1994 roku. Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Henryk Jurzysta.
Produkty i usługi
Wyróżnia nas ogromne doświadczenie w branży. Przez wiele lat udało nam się zdobyć ogromną wiedzę w zakresie budowy instalacji. Stale bierzemy udział w szkoleniach specjalistycznych, aby wciąż pogłębiać wiedzę, a także poznawać nowe technologie i móc je zastosować w swojej pracy. Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie oraz z należytą starannością. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W swojej pracy wykorzystujemy materiały z najwyższej półki, pochodzące od znanych i cenionych producentów i dostawców. Służmy rada i pomocą, jeżeli chodzi o odpowiedni dobór materiałów i zagospodarowanie terenu.

Nasza oferta to:
-budowa sieci sanitarnych,
-eksploatacja sieci sanitarnych,
-montaż sieci sanitarnych,
-instalacje sanitarne,
-przemysłowe sieci i instalacje sanitarne,
-technologie bezwykopowe,
-roboty ziemne,
-prace HDS'em.

Od marca 2020 r – czyszczenie, przepychanie kanalizacji sanitarnych sprzętem WUKO.

Wachlarz świadczonych przez nas usług jest bardzo bogaty. W ofercie, jeżeli chodzio przemysłowe sieci i instalacje sanitarne znajdziecie sieci wodociągowe, kanalizacyjne i ciepłownicze. Zajmujemy się odwodnieniem i zagospodarowaniem wód opadowych, instalacjami ciepła i chłodu technologicznego oraz kotłowniami parowymi. Wykonujemy także zbiorniki magazynowe na wodę deszczową oraz zbiorniki retencyjne. Oferujemy roboty melioracyjne. Wykonaliśmy już mnóstwo zleceń między innymi dla urzędów miast i gmin, supermarketów, a także właścicieli domów i mieszkań. Nasze usługi wykonywane są solidnie i dokładnie. Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług oraz terminowość.

Zapraszamy do zapoznania się i współpracy z firmą Hydraulika Jurzysta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mariola
Profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny jakość zachwycająca