Gabinet Weterynaryjny Radosław Maszkiewicz

Lecznice weterynaryjne
ul. Czarna Droga 6, 08-440 Trąbki mazowieckie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)
(4)

Informacje

Firma Gabinet Weterynaryjny Radosław Maszkiewicz z siedzibą w miejscowości Trąbki świadczy swoje usługi w branży Lecznice weterynaryjne.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 667 032... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z Gabinet Weterynaryjny Radosław Maszkiewicz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 08-440 Trąbki ul. Czarna Droga 6,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Gabinet Weterynaryjny Radosław Maszkiewicz.

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
A
Agata
Doktor Maszkiewicz to nie tylko świetny weterynarz, ale też prawdziwy przyjaciel zwierząt. Z troską, pasją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem leczy „beznadziejne” nawet przypadki. To, co dla innych jest niewykonalne, lub nie warte zachodu, dla Niego jest walką o każde zwierzęce istnienie. Przedwczoraj zoperował naszą 30 gramową chomiczkę, z ogromnym guzem, czego nie podjąłby się zapewne niejeden „wielki specjalista”. Tosia już śmiga po klatce i dziękuje za życie. Nela, nasza cawia też leżała u Pana doktora na stole operacyjnym, ma się świetnie. Dobrze się mają też Bąbel i Pysiek, króliki będące pacjentami tej lecznicy. Każde z nich zawdzięcza doktorowi zdrowie i życie. Z całego serca dziękujemy najlepszemu lekarzowi !!!!!!!
S
Shila
Zostaliśmy przyjęci pomimo popołudniowych już godzin sobotnich. Pan doktor z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem zbadał naszą suczke i zastosował leczenie po którym w pełni doszła do zdrowia. Dziękujemy właściciele Shili
K
K
Katarzyna K-S
Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz?????. Polecam z całego serca! Wielka szkoda, że nie leczy właścicieli????
I
Irma
Cudotwórca ?? Magik. Wiedza, doświadczenie, pasja. Polecam wszem i wobec!!!! Drogi ale profesjonalizm musi mieć swoją cenę!!!!
M
Michał
Lekarz z prawdziwego zdarzenia, zawsze gotowy do pomocy, lekarz z sercem nie ma takich w naszym powiecie . Wzór dla innych lekarzy.
R
S
Robert S.
Najlepszy weterynarz w okolicy. Nikt nie potrafil wyleczyc mojego kotka, a Doktor Maszkiewicz bezbłędnie postawił diagnoze. Bede polecac wszystkim znajomym Pana Doktora.
A
Agnes
Prawdziwy weterynarz z powołania! Zeby każdy miał takie profesjonalne podejście do zwierząt, byłoby super. Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Niesamowita wiedza połączona z cierpliwością i determinacją w ratowaniu zwierząt. Szczerze polecam!!!!
S
Sondaż
Kto chce humanitarnie uśpić swego pupila, nie powinien się fatygować w tym kierunku. Ponieważ lekarz nie usypia jeżeli wcześniej nie było podjęte leczenie u niego i na życzenie właściciela nie usypia.
Z
L
Znakomity lekarz
Bardzo dobry lekarz!
M
W
Monika W
Świetny Lekarz. Ma ogromne serce dla zwierząt i nie ma dla niego rzeczy niewartych zachodu. Zawsze próbuje, nawet, jeżeli sytuacja jest beznadziejna. Do tego rozumie też ograniczenia ludzi... Uratował mojego kotka, który miał totalnie połamaną szczękę, zmasakrowany pyszczek i połamaną łapę. Kot teraz niemal jak nowy, a jaki szczęśliwy. Serdecznie dziękuję.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.