Jan Maciejowski Plast-Bet

Beton towarowy, usługi dźwigowe, transport

Beton
ul. Krótka 2, 08-410 Wola Rębkowska mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 19:00
Środa 07:00 - 19:00
Czwartek 07:00 - 19:00
Piątek 07:00 - 19:00
Sobota 07:00 - 19:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jan Maciejowski Plast-Bet

Informacje

Opis działalności
Firma Plast-Bet specjalizuje się w produkcji mieszanek betonowych dla klientów realizujących inwestycje we wszystkich sektorach budownictwa. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Wola Rębkowska.
Produkty i usługi
Firma Plast-Bet działa w branży budowlanej i specjalizuje się w produkcji mieszanek betonowych dla klientów realizujących inwestycje we wszystkich sektorach budownictwa.
W naszej ofercie handlowej znajduje się pełna gama betonów odpowiadającą wysokim wymaganiom jakościowym. Posiadamy zarówno betony towarowe w klasach B-7,5 do B-40 jak i mrozoodporne czy wodoszczelne. W asortymencie znajdują się również mostowe lub betony posadzkowe z dodatkiem włókien polipropylenowych i stalowych. Wykonujemy betony zgodnie z indywidualnym życzeniem Klienta. Dysponujemy pompami do betonu o długości 28 m i 37,5 m. Każda dostawa betonu udokumentowana jest poprzez komputerowy wydruk W-Z zawierający dane potwierdzające zgodność dostawy z zamówieniem.

Świadczymy profesjonalne usługi dźwigowe. Posiadamy dźwigi marki LIEBHERR o udźwigu 35t oraz TATRA o udźwigu 28t. Tel kom. do operatora dźwigu: 502–442–882, 08-410 Wola Rębkowska, ul Krótka 2

* Kostka Brukowa

Jesteśmy dystrybutorem firmy SEMMELROCK, dzięki bogatej gamie kolorów i formatów kostka brukowa tej firmy daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni.
Różnorodne powierzchnie oraz wzory kostki brukowej dostępnej w naszej ofercie (między innymi kostki płukane, postarzane, szczotkowane, czy klasyczne) pozwalają tworzyć zarówno proste, jak i skomplikowane desenie na nawierzchniach. Dobrze zaprojektowana i ułożona powierzchnia z kostki brukowej zapewnia przestrzeni estetyczny wygląd.

* Prefabrykaty betonowe

Jesteśmy producentem bloczka betonowego o wymiarach 380x240x120 mm, posiadamy również w ofercie stropy teriva I, II, III oraz nadproża betonowe L – 19.

* Usługi Transportowe z HDS

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn nasze usługi transportowe są zawsze terminowe i konkurencyjne cenowo, posiadamy w swojej flocie samochody samowyładowcze marki MAN i SCANIA jak również samochody z HDS o udźwigu do 10 t marki SCANIA.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
garwoliński, grójecki, kozienicki, łukowski, miński, otwocki, rycki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń