F.h.t. "STAN-BAR" Stanisław Baran

Oferujemy profesjonalne przewozy międzynarodowe chłodniami samochodowymi

Transport samochodowy
08-420 Zgórze 74 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 652 569
F.h.t. "STAN-BAR" Stanisław Baran

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Stanisław Baran i na co dzień prowadzę firmę transportową Stan-Bar. Swoją siedzibę mam w miejscowości Zgórze, na terenie powiatu garwolińskiego, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzę od 2016 roku. Swoim klientom oferuję transport samochodami chłodniczymi na terenie kraju oraz zagranicy.
Produkty i usługi
Posiadam wieloletnie doświadczenie, które wykorzystuję każdego dnia w swoim zawodzie. Moim nadrzędnym celem jest Państwo stuprocentowe zadowolenie, dlatego oferuję swój pełen profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość.

W ramach mojej oferty proponuję Państwu usługi transportowe, a w tym:
- przewóz ładunków,
- przewóz mrożonek chłodniami samochodowymi,
- transport międzynarodowy.

Samochody, które posiadam są na bieżąco sprawdzane pod kątem technicznym, aby wykluczyć ryzyko awarii podczas dalekich podróży. Dodatkowo posiadamy niezbędne ubezpieczenie, co minimalizuje ryzyko strat w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń. ?a ze względu na rozbudowę floty pojazdów do transportu międzynarodowego, oferujemy także przewóz ładunków nawet o dużych gabarytach. W chłodni panują warunki zapewniające świeżość i bezpieczeństwo żywności na czas przewozu.
Jako doświadczona firma jesteśmy w stanie wykonać nawet nietypowe zlecenia.

Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń